Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski dotrzymał słowa. Spotkał się z fanką na kawie

Dawid Kwiatkowski dotrzymał słowa. Spotkał się z fanką na kawie

fot. YouTube.com/2115

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski słynie z tego, że uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Wokalista od jakiegoś czasu na swoim profilu na TikToku zamieszcza filmiki z serii pod tytułem Dawid nie ma psychy? Tam obserwujący rzucają mu wyzwania. Artysta wykonuje je, pokazując, że jest w stanie zrobić wiele, aby ich uszczęśliwić. Dawid Kwiatkowski m.in. spędził czas z wielbicielami, którzy czekali w kolejce na jeden z jego koncertów, kupił własną płytę w jednym ze znanych sklepów. Jedna z jego fanek miała okazję przekonać się osobiście, że nie rzuca on słów na wiatr.

Mata wydał nowy album CBW Mixtape 2. Promuje go klip motherlode >>

Dawid Kwiatkowski zaprosił fankę na kawę

Kiedy Dawid Kwiatkowski był w trakcie podpisywania płyt zamówionych w ramach przedsprzedaży albumu Pop Romantyk, fani rzucili mu kolejne wyzwanie. Podczas transmisji na żywo stwierdzili, że ten nie odważy się wpisać w środku jednej z nich zaproszenia na kawę. Wokalista oczywiście zrobił to. Posiadaczką szczęśliwego egzemplarza okazała się Nicole. Artysta dotrzymał słowa i spotkali się na wspólnej kawie. Dawid pokazał to zdarzenie, w krótkim filmiku, który możecie zobaczyć poniżej.

Chcielibyście wybrać się na kawę ze swoim idolem?

Dawid Kwiatkowski wypuścił swoje perfumy i świece. Będą do kupienia na koncertach >>

@kwiatkowsky

Odpowiadanie użytkownikowi @Nicole Milkowska pamiętacie jak wpisalem zaproszenie na kawę na jednej z płyt, które do Was wyruszyły? :))

♬ Co zostało mi? - Dawid Kwiatkowski

 

@kwiatkowsky

Odpowiadanie użytkownikowi @cowdaniipiszczy to z kim idę na kawę?

♬ dźwięk oryginalny - DAWID KWIATKOWSKI

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama