Reklama
placeholder
News

Co Dawid Podsiadło słyszy w słuchawce podczas koncertu? TikToker ma nagranie

Co Dawid Podsiadło słyszy w słuchawce podczas koncertu? TikToker ma nagranie

fot. youtube.com/@official_dawid_podsiadlo

Reklama
Reklama
placeholder

Zapewne wielu miłośników muzyki zwróciło uwagę na fakt, że artyści podczas koncertu mają specjalne słuchawki douszne. Ale co takiego słyszą w tych słuchawkach? Niektórzy sądzili, że być może słowa piosenki, inni, że podkład muzyczny (na scenie bowiem może być tak głośno, że artysta nie będzie dobrze słyszał melodii).

Odpowiedź na to pytanie może być dla wielu zaskakująca.

Justin Timberlake odwoła koncerty w Polsce przez swoją rozprawę? Już wiadomo >>

Nagranie ze słuchawki podczas koncertu Dawida Podsiadło

15 i 16 czerwca odbyły się koncerty w ramach stadionowej trasy Dawida Podsiadło. Podczas jednego z nich doszło do przechwycenia sygnału ze słuchawek samego artysty.

Dawid Podsiadło zdradził co robi po koncercie. 'Jestem w dziwnym stanie takiego otępienia' >>

Krzysztof Jurczok w mediach społecznościowych publikuje różne ciekawostki związane z radiem, satelitami i bezpieczeństwem. Na jego profilu na TikToku @SQ3DHO pojawiło się nagranie z koncertu Dawida.

Koncert Dawida Podsiadło na stadionie miejskim w Poznaniu.
Kilka nagrań z tak zwanych uszu czyli zeskanowanych transmisji do ucha artysty wraz z komentarzami realizatorów.
Transmitery pracowały w zakresach 500-700MHz.

Osoby, które obejrzały to nagranie, wyraziły zachwyt. Artyści podczas koncertów muszą mieć naprawdę podzieloną uwagę. Jedna z osób na TikToku zapytała, jak to działa. Krzysztof Jurczak wyjaśnił:

wszystkie mikrofony i instrumenty zbiegają się w konsoli dźwiękowca a ten nadaje te sygnały radiowo do odbiorników zakończonych słuchawkami w uszach ekipy muzycznej, przy czym każdy dostaje na ucho całość, ale swój mikrofon bądź swój instrument słyszy najgłośniej plus dodatkowo słyszy podpowiedzi realizatora dźwięku bądź reżysera

Posłuchajcie sami, jak brzmi dźwięk w słuchawce Dawida. Zaskoczeni?

 

@sq3dho 2024-06-16 Koncert Dawida Podsiadło na stadionie miejskim w Poznaniu. Kilka nagrań z tak zwanych uszu czyli zeskanowanych transmisji do ucha artysty wraz z komentarzami realizatorów. Transmitery pracowały w zakresach 500-700MHz. #dawidpodsiadlo #icom #radiomonitoring #eneastadion #poznań ♬ dźwięk oryginalny - SQ3DHO

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama