News

Deynn i Majewski myśleli o rozwodzie. Influencerka opowiedziała co się wydarzyło

Deynn i Majewski myśleli o rozwodzie. Influencerka opowiedziała co się wydarzyło

fot. Instagram.com/iammajewski

W ostatnim czasie mówi się o kryzysie w związku Deynn i Daniela Majewskiego. Influencerka opowiedziała o tym, co się między nimi wydarzyło i zdradziła, że myśleli o rozwodzie.

Deynn i Majewski zaręczyli się… 2. raz. Będzie drugi ślub? >>  

Internauci zauważyli, że Marita Surma i Daniel Majewski nie publikują wspólnych zdjęć w sieci, w dodatku Deynn przestała nosić obrączkę. Pojawiły się podejrzenia, że influencerzy rozstali się, a dowodem miały być m.in. posty, w których wspominają o „najgorszym okresie życia ever”.

Obserwatorzy pary dostrzegli, że Marita i Daniel wspólnie wyjechali do Paryża. Zaczęli przypuszczać, że rozstanie to fikcja. Na Fame MMA 12 Daniel Majewski wyznał miłość Deynn.

Shawn Mendes i Camila Cabello – dlaczego się rozstali? To on chciał zerwać >> 

Deynn i Daniel Majewski – rozstanie to chwyt marketingowy?

Niedawno 29-latka postanowiła odnieść się do domysłów i ujawniła kulisy rozstania.

Przez ostatni miesiąc byliśmy ze sobą tylko teoretycznie. Praktycznie mieszkaliśmy osobno. Unikaliśmy kontaktu, a jak do niego dochodziło, to kończyło się to awanturą. (…) Gdyby nie kilka przypadków czy Wasze czujne oko, to prawdopodobnie dowiedzielibyście się o wszystkim po rozwodzie. Albo wcale, gdyby udało nam się dogadać. Bo ta sytuacja nie była żartem. Po ponad 5 latach związku mieliśmy prawdziwy kryzys. (…) W ostatnim czasie ustaliliśmy już nawet sprawy rozwodowe, bo pomimo wielu prób, nic nie szło w lepszym kierunku – napisała Deynn.

Qczaj rozstał się z partnerem po 5 latach >>

Daniel Majewski miał praktycznie nie mieszkać w domu i w tajemnicy podpisać kontrakt z Fame MMA. Deynn w tym czasie szukała mieszkania w Warszawie, żeby przygotować się do nowego, samotnego życia.

Pomimo tego wszystkiego co się działo ostatnio, poprosiłam organizatorów o miejsca w pierwszym rzędzie dla siebie i znajomych, żeby w tym dniu wspierać Daniela. (…) Gdy usłyszałam publiczne wyznanie Daniela do mnie po tak ch****ym  czasie, nie mogłam w to uwierzyć… (…) Na nowo poczułam motylki w brzuchu, jak na początku związku. Po gali poszliśmy wspólnie na imprezę, całą niedzielę spędziliśmy w łóżku, przytulając się  i rozmawiając o przyszłości, co było wreszcie chyba jakimś przełomem… Przed nami nowy start, nowe cele – czytamy dalej.

Syn Magdy Gessler się żeni. Kim jest synowa gwiazdy Kuchennych rewolucji? >> 

Daniel Majewski i Deynn planują wyjechać z kraju na jakiś czas.

Zobaczymy jak wyjdzie. Trzymajcie kciuki. My damy z siebie wszystko. Bo miłość taka jak nasza zdarza się bardzo rzadko i dopóki jest cień szansy, to trzeba o nią walczyć – zakończyła Deynn.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.