News

Deynn kupiła wymarzone Porsche. Zdradziła, ile kosztowało

Deynn kupiła wymarzone Porsche. Zdradziła, ile kosztowało

fot. youtube / my MAJEWSCY

Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, Deynn, oraz jej mąż, Daniel Majewski, niedawno pochwalili się swoim fanom, że kupili dom. Niedługo po opublikowaniu filmiku, w którym para zaprezentowała wnętrza swojej willi, Marita Surma Majewska poinformowała internautów, że spełniła swoje kolejne marzenie i kupiła sobie Porsche 911 Turbo S. Na swoim profilu na Instagramie, celebrytka wyjawiła, ile dokładnie wydała na luksusowy model auta. 

Daniel Majewski i Deynn kupili dom. Pokazali jak wygląda >>

Ile kosztowało Porsche Deynn?

Deynn, która wraz ze swoim ukochanym jest znana z kanału YouTube o nazwie my MAJEWSCY, nie może narzekać na brak popularności. Jej profil na Instagramie, na którym dzieli się z fanami swoim codziennym życiem, obserwuje ponad 1.6 miliona użytkowników. To właśnie na nim w relacjach co jakiś czas pojawia się seria Q&A, w ramach której kobieta odpowiada na pytania fanów.

Deynn i Majewski myśleli o rozwodzie. Influencerka opowiedziała co się wydarzyło >>

Jeden z obserwatorów postanowił zapytać Deynn, ile wydała na swoje auto marzeń, czyli Porsche 911 Turbo S o mocy 650 koni mechanicznych oraz maksymalnej prędkości 330 kilometrów na godzinę. W odpowiedzi celebrytka przyznała, że ze względu na to, że wybrała model z najlepszą konfiguracją, wydała na nie niemal 1.4 miliona złotych.

Może nie powinnam tego pisać, ale co tam... prawie 1,4 mln, bo wybrałam najlepszą konfigurację.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.