Reklama
placeholder
News

Youtuber ujawnił stawki standuperów. Ile kosztuje ich występ na imprezie firmowej?

Youtuber ujawnił stawki standuperów. Ile kosztuje ich występ na imprezie firmowej?

fot. YouTube /Sprawdzam Jak/

Reklama
Reklama
placeholder

Dymitr Błaszczyk prowadzący kanał Sprawdzam Jak postanowił tym razem przyjrzeć się kwotom, na jakie cenią swoje występy standuperzy z polskiej sceny. Spodziewalibyście się takich cen?

Paranienormalni: Igor Kwiatkowski i Robert Motyka w ogniu wzajemnych pretensji. Czy chodzi o rozpad kabaretu? >>

Dymitr Błaszczyk - Sprawdzam Jak

Dymitr Błaszczyk prowadzi kanał, na którym dosłownie "sprawdza jak" działają niektóre organizacje, wyglądają dane miejsca i smakują określone produkty. Youtuber często podróżuje i tworzy porównania cen, jakości m.in. przedmiotów czy dań. W poprzednich odcinkach z serii "na ile cenią się polscy artyści" analizował ile kosztuje występ gwiazd disco polo na weselu oraz koncert polskich raperów na imprezie urodzinowej dziecka. 

Simon Cowell oblany mazią. Sztuczka, która nie wyszła w brytyjskim Mam Talent >>

Ile kosztuje występ polskich standuperów na imprezie firmowej?

Dymitr Błaszczyk postanowił zadzownić do polskich standuperów wcielając się w rolę pracownika działu marketingu w dochodowej korporacji.

Abelard Giza i Kacper Ruciński - stawka

Pierwszą osobą z jaką się skontaktował był manager Abelarda Gizy. Jak się okazało, standuper nie występuje podczas prywatnych imprez. Osobą zaproponowaną w zamian ze strony rozmówcy był Kacper Ruciński, którego półgodzinnny występ kosztuje 19 tysięcy złotych. 

Sebastian Rejent - stawka

Następnie Dymitr zadzownił do marketingowego przedstawiciela Sebastiana Rejenta. 40-minutowy standup Rejenta kosztowałby od 13 do 16 tysięcy złotych. Agent zasugerował, że dodatkowo poleca wystąpienie Maćka Adamczyka. Koszt występu obu męczyzn, trwajacy około godzinę, w schemacie "jeden po drugim" wyceniony został na 14 tysięcy złotych.

Łukasz Lodkowski - stawka

Kolejny numer, jaki "wykręcił" youtuber, należał do managera Łukasza Lodkowskiego. Okazało się, że przy zamówieniu standupu ze strony Lodkowskiego jest się zobowiązanym do zapewienia artyście pokoju w hotelu oraz obsługi scenicznej (również w kategorii udźwiękowania i oświetlenia). Za 40 minut występu Lodkowskiego zapłacić trzeba od 24 do 32 tysięcy złotych.

Mariusz Kałamaga - stawka

Na sam koniec Błaszczyk zadzwonił do managerki Mariusza Kałamagi. Wymagania jakie trzeba spełnić podczas zaproszenia na występ byłego lidera zespołu kabaretowego Łowcy.B to m.in. przygotowanie garderoby i przekąsek. 45-minutowy występ Mariusza Kałamagi wyceniany jest na 17 tysięcy złotych. Co uważacie o takich  kwotach za wystepy standuperów?

Całe wideo znajdziecie poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama