Reklama
placeholder
News

Tyle trzeba zapłacić za ich występ na imprezie zamkniętej. Te polskie wokalistki wysoko się cenią

Tyle trzeba zapłacić za ich występ na imprezie zamkniętej. Te polskie wokalistki wysoko się cenią

fot. YouTube /Bajm/ /Doda/ /EWA FARNA/

Reklama
Reklama
placeholder

Dymitr Błaszczyk postanowił "sprawdzić jak" wygląda cennik na polskiej scenie muzycznej. Doda, Ewa Farna, Beata Kozidrak lub Ewelina Lisowska - ile kosztuje ich występ na imprezie zamkniętej?

Najbogatsze kobiety USA: Rihanna, Taylor Swift, Madonna. Kto jeszcze? >>

Występy polskich gwiazd na imprezach zamkniętych - cennik

Dymitr Błaszczyk na swoim kanale na YouTube o nazwie Sprawdzam jak zajmuje się tematyką rozrywkowo-edukacyjną. Motywem, który ostatnio powtarza się w jego filmikach, jest badanie cen na polskim rynku artystycznym. Błaszczyk wciela się w rolę managera prywatnego klienta lub dochodowej firmy i poprzez rozmowę telefoniczną analizuje cennik m.in. polskich standuperów, a teraz w najnowszym odcinku również gwiazd muzycznych.

Youtuber ujawnił stawki standuperów. Ile kosztuje ich występ na imprezie firmowej? >>

Ile kosztuje występ polskich wokalistek na imprezie zamkniętej?

Na początku Dymitr zadzwonił do managera Eweliny Lisowskiej. Koncert wokalistki wraz z zespołem wyceniony został na 25 tysięcy złotych. Kameralny, 40-minutowy występ Eweliny Lisowskiej z DJ-em kosztuje 15 tysięcy złotych. Po stronie klienta leży przygotowanie na występ sceny, oświetlenia i nagłośnienia.

Następnie Błaszczyk postawił sobie za cel rozpoznanie kosztu koncertu Ewy Farny z zespołem. Jak się okazało, za taką atrakcję zapłacić trzeba 55 tysięcy złotych. 12-osobowej ekipie muzycznej należy zapewnić nocleg i osobne pokoje. Cena zdecydowanie nie podlega negocjacjom.

Zespół Bajm, w którym wokalistką jest Beata Kozidrak, wystąpi na imprezie zamkniętej za 85 tysięcy złotych. Koszt ten nie obejmuje transportu, hotelu oraz innych ważnych czynników, a więc po ich dodaniu cena wzrasta. 

Dorota Rabczewska obecnie dostępna jest jako wokalistka na małych wydarzeniach, obejmujących jedynie jej trzy utwory. Taki koncert trwałby maksymalnie 15 minut i kosztowałby 50 tysięcy złotych. Aby ugościć na imprezie Dodę, należy zapewnić pokoje oraz wyżywienie dla całego zespołu.

Co myślicie o stawkach polskich wokalistek?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama