News

DMX w szpitalu. Raper jest w stanie krytycznym

DMX w szpitalu. Raper jest w stanie krytycznym

Fot. YouTube.com/Good Morning America

DMX trafił do szpitala w piątek 2 kwietnia 2021 roku. Jak podają portale, amerykański raper i aktor był reanimowany przez pół godziny.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Przedwczoraj wyszedł po COVID-19 ze szpitala >> 

DMX – stan zdrowia

Prawnik Murray Richman przekazał, że DMX jest w ciężkim stanie po ataku serca. Portal TMZ informował, że doszło do niego po tym jak artysta przedawkował narkotyki. Przedstawiciel 50-latka nie potwierdził tych doniesień.

Przekazano, że DMX, który tak naprawdę nazywa się Earl Simmons, był podpięty do aparatury podtrzymującej życie. Jego stan określano jako „wegetatywny”. Mówi się, że w tej chwili oddycha samodzielnie, ale aktywność jego mózgu jest niska.

DMX jest nazywany „ikoną hip-hopu”. Współpracował m.in. z takimi artystami jak Jay-Z, Ja Rule, Eve i LL Cool J. Artysta tylko w Stanach Zjednoczonych sprzedał ponad 20 milionów albumów. Debiutancki krążek –  It's Dark and Hell Is Hot – trafił na pierwsze miejsce listy Billboard 200.

DMX jest nie tylko raperem, lecz także kompozytorem, producentem filmowym i aktorem. Do niego należy wytwórnia Bloodline Records. 50-latek zagrał w takich filmach jak Od kołyski aż po grób czy Romeo musi umrzeć.

Książę William nie panuje nad sobą? „Żona Karola była przerażona” >>

DMX od lat walczy z uzależnieniem od narkotyków. Kilka razy był na odwyku. Za posiadanie narkotyków oraz broni odbywał karę więzienia.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.