News

Doda – nowa płyta Aquaria to rozliczenie z demonami. Kiedy premiera? [TRACKLISTA]

Doda – nowa płyta Aquaria to rozliczenie z demonami. Kiedy premiera? [TRACKLISTA]

fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda szykuje się do wydania czwartego solowego albumu. Kiedy premiera nowej płyty Dody i jakie piosenki znalazły się na krążku Aquaria?

Jakiś czas temu Doda nadała sobie drugie imię. Mówiło się, że fani poznają drugie imię Dody przy okazji premiery jej nowej płyty, jednak informacje o tym, jak nazywa się artystka, trafiły do sieci wcześniej. Wokalistka nazywa się Dorota Aqualiteja Rabczewska.

Doda – nowe imię już znane >> 

Jakiś czas temu Doda zdradziła szczegóły swojej nowej płyty. Tytuł – Aquaria – przywodzi na myśl imię Aqualiteja oraz znak zodiaku piosenkarki – Doda jest Wodnikiem.

Doda – Aquaria: nowa płyta Doroty Rabczewskiej

Aquaria jest zapowiadany jako wyjątkowy album.

Wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna, by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego – napisała o tytułowej Aquarii Doda.

Doda. 12 kroków do miłości – ginekolog z programu zauroczył Dodę i internautki. Co wiemy o Łukaszu? >> 

Na tym czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z „Hotelu Torino” ubierają je w elektroniczne brzmienie – dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet.

Doda tanecznym krokiem zamyka mroczny rozdział życia, zatrzaskując za sobą drzwi przeszłości. Ten album nie tylko w nazwie nosi ze sobą symbol odrodzenia... – można przeczytać w opisie krążka.

Na płycie Aquaria nie zabrakło dobrze już znanych fanom Dody przebojów Fake Love, Don't Wanna Hide czy Melodia Ta. Usłyszą też balladę Pewnie Już Wiesz w wykonaniu gwiazdy oraz anglojęzyczne wersje takich singli jak Melodia Ta oraz Wodospady. Wydawnictwem Aquaria Doda ma udowadniać, że „królowa jest tylko jedna” i uderzać w serce słuchacza.

Doda. 12 kroków do miłości – tiktokerka wyjawiła rzekomą prawdę o kulisach programu. Czego jej zdaniem nie pokazują kamery? >>

Doda – Aquaria: data premiery

Premiera płyty Dody już 21 października 2022 roku. Aquaria od 1 października jest dostępna w preorderze.

Doda – Aquaria: tracklista, piosenki

 1. Fake Love
 2. Don’t Wanna Hide
 3. Girls To Buy ft. Maria Sadowska
 4. Bez Ciebie chcę żyć wiecznie
 5. Melodia ta
 6. No Rush with Jhn McFly
 7. Do It Like I Want It
 8. Pewnie już wiesz
 9. Drinking
 10. Tylko Ty i ja
 11. Wodospady
 12. Zatańczę z aniołami

Bonus Tracks:

 1. Chcę Cię coraz więcej
 2. My Melody
 3. Waterfalls
 4. Just You And I
 5. Riotka
 6. High Life
 7. Nie pytaj mnie

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.