Reklama
placeholder
News

Doda dostała od fanów nietypowy prezent. Nie zgadniecie jaki

Doda dostała od fanów nietypowy prezent. Nie zgadniecie jaki

fot. instagram.com/dodaqueen/

Reklama
Reklama
placeholder

Doda kilka dni temu zakończyła swoją trasę koncertową pod nazwą Aquaria Tour promującą jej najnowszy album pod tytułem Aquaria. Wokalista pierwszych pięć koncertów zagrała w Warszawie w hali Polsatu w październiku 2023 roku. Na początku 2024 roku wyruszyła do innych polskich miast: Krakowa, Łodzi i Gdańska.

Budda kręci film pełnometrażowy. O czym będzie i czy trafi do kin? >>

Doda dostała od fanów nietypowy prezent. Bardzo jej się spodobał

Ostatnia trasa koncertowa Dody składała się z łącznie 8 występów. Końcowym przystankiem był koncert w Gdańsku 27 stycznia 2024 roku. Doda zapowiedziała, że nie będzie już można jej zobaczyć na trasie koncertowej, bo ta, która dobiegła końca, była najlepsza i żadna inna już jej nie przebije. Będzie pojawiać się jedynie z pojedynczymi piosenkami w telewizji lub na imprezach muzycznych. W czasie swojego show w Gdańsku wokalistka otrzymała od fanów nietypowy prezent... Było to wiadro majonezu. Doda wielokrotnie podkreślała, że go uwielbia. 

Doda ma nowego psa. Zdradziła jego imię i pokazała urocze zdjęcie >>

'Pamiętny moment z ostatniego koncertu Dody - który możecie zobaczyć poniżej - uwiecznił między innymi użytkownik TikToka o nazwie @raff0994. Myślicie, ze taki zapas ukochanego przysmaku starczy jej na długo?

@raff0994

#doda #aquariatour #majonezwwiaderku #prezenty #gdansk

♬ dźwięk oryginalny - raff0994

 

@wika_botak

Tradycyjnie na każdym koncercie majonez kielecki 😂❤️! #doda #dodaaquaria #dodaqueen #ergoarena #gdańsk #koncert #dlaciebie #dc #fyp #foryou

♬ dźwięk oryginalny - Wiktoria

 

fot. screen instagram.com/dodaqueen/

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama