News

Oliwka Brazil z nową piosenką. ‘Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną i są przeciw mnie’

Oliwka Brazil z nową piosenką. ‘Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną i są przeciw mnie’

fot.instagram.com/oliwka_brazil

Oliwka Brazil udostępniła w sieci nowy singiel — Chcę Być Jak Oliwka Brazil, w którym podsumowuje ostatnie wydarzenia i rozlicza się zarówno ze sobą jak i swoimi hejterami. 

Oliwka Brazil to jedno z gorętszych nazwisk w ostatnim czasie. Raperka pojawiła się nagle i już wzbudza kontrowersje. W swoich tekstach nie gryzie się w język, a do tego nie boi się krytykować innych artystów. 

Niektórzy uważają to za przejaw dużej charyzmy, innym bardzo nie podoba się takie zachowanie. Wytykają raperce krótki staż na scenie, a także współpracę ze Smolastym, która miała jej ułatwić ścieżkę rozwoju kariery. 

Transpłciowe dziecko Elona Muska chce zerwać więzi z ojcem >>

W ostatnim singlu Oliwka zdecydowała się rozliczyć sama ze sobą, a także ze swoimi hejterami.

Oliwka Brazil vs. Young Multi 

Jedną z osób, która naraziła się młodej raperce jest Young Multi, który na jednym ze swoich streamów przyznał, że nie podoba mu się jej ostatni singiel oraz że stać ją na więcej.

W odpowiedzi raperka zmieszała go z błotem i w ten sposób wybuchł nowy konflikt na scenie. 

Szczerze nie znam i nie chcę poznać. Chłopak, który ma niespełnione marzenia o byciu raperem, siedzi przed komputerem i szczeka coś na moją muzykę. Jeżeli kiedykolwiek osiągnie taki sukces jak ja, nie mówię tylko o milionowych wyświetleniach, lecz o całokształcie, może będzie miał prawo do komentowania muzyki innych. Na razie niech odnajdzie siebie, zacznie robić „muzykę”, bo to g*wno co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki — napisała na swoim InstaStory Oliwka. 

Tragedia na koncercie w Warszawie? Niepokojąca wizja jasnowidza >>

Nie wszystkim spodoba się taka postawa. Smolasty w internetowym programie, Hejt Park, przyznał, że nie tego się po niej spodziewał.

Ja osobiście, jak i publicznie na jednym z koncertów powiedziałem i tak uważam, że Oliwce wyj*bało ego — powiedział podczas rozmowy z Krzysztofem Stanowskim. 

W podobny sposób zdaje się myśleć wiele osób, ponieważ Oliwkę zalała fala hejtu i krytyki. Raperka postanowiła  odnieść się do ostatnich zdarzeń, jak i do wszystkich ludzi, którzy jej nie akceptują w nowym singlu — Chcę Być Jak Oliwka Brazil. 

Najnowsza piosenka „Chce być jak Oliwka Brazil”dostępna na każdej platformie Sprawdzajcie.
Dziękuję wszystkim, którzy są ze mną i są przeciw mnie. Dzięki mojej grupie, u której mogę szukać zawsze ratunku i rodzince, która trzyma mnie w pionie. Dzięki fanom, że jesteście, bez Was to by się nie udało, jesteście całym światem dla mnie, choć nie zawsze umiem okazać wdzięczność. Dziękuję, że widzimy się parę razy w tygodniu i setkami, tysiącami przychodzicie na koncerty, to bardzo dla mnie cenne. Szacunek dla Was. Jedziemy dalej z tematem, kocham muzykę i zawsze marzyłam, żeby żyć w ten sposob. Teraz jak to się spełnia trudno mi się czasem nie odkleić, bo nie wierzę, że to wszystko prawdziwe. Czekajcie na więcej. Kocham — napisała
 na swoim Instagramie raperka.

Tytuł piosenki to nawiązanie do wywiadu w newonce radio, w którym raperka stwierdziła, że wiele artystek chce być jak ona. 

Klaudia El Dursi jest chora na SIBO. Co to jest? >>

Dziewczyny, które robią muzykę zawsze chciały być Oliwką Brazil. Po prostu im nie wyszło i one teraz nie chcą mi podać ręki, bo one zawsze chciały tak nawijać, ale może się wstydziły, może nie chciały wyjść przed szereg, żeby nie zostać ocenione, shejtowane — mówiła Oliwka w rozmowie z Young Leosią.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.