News

Rafał Brzozowski szczerze o związkach. Jest gotowy na nowy?

Rafał Brzozowski szczerze o związkach. Jest gotowy na nowy?

fot. Instagram.com/rafal_brzozowski_official

Rafał Brzozowski otworzył się na temat życia osobistego i związków. Wokalista w 2021 roku rozstał się z narzeczoną. Jest gotowy na nową relację?

Rafał Brzozowski rozstał się z narzeczoną. Wydał oświadczenie >> 

Przypomnijmy, że Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska byli parą osiem lat. Mówiło się o zaręczynach oraz planowanym ślubie.

Na krótko przed Eurowizją 2021 Rafał Brzozowski i jego ówczesna partnerka poinformowali o rozstaniu. W oświadczeniu napisali, że pozostają w przyjaźni.

Jakiś czas temu Rafał Brzozowski wystąpił w programie Iron Made, gdzie mówił nie tylko o pasji do sportu (trenował zapasy), lecz także o prywatnych doświadczeniach.

Karolina Pisarek i Roger Salla – ile kosztował ślub? Bajońska suma! >>

Rafał Brzozowski o związkach. Jak radził sobie z rozstaniem?

Z wypowiedzi prezentera wynika, że kiedy w jego życiu dochodziło do rozstań, korzystał z pomocy specjalisty.

W sytuacjach osobistych, kiedy mi się rozpadały związki, pewne relacje, też zauważyłem, że coś jest chyba nie tak, więc trzeba by było z jakimś specjalistą porozmawiać, poszukać przyczyny dlaczego tak się stało, bo generalnie powinno być wszystko dobrze, a nie jest – powiedział.

Rafał Brzozowski został zapytany o to, jakie ma podejście do zaufania w związku.

Jest na poziomie 0,03. (…) Ja przeszedłem już przez góry, doliny i w ogóle przez wszystko, wszystko, co dobre i wszystko, co złe i najgorsze  – stwierdził Brzozowski.

Reprezentant Polski na Eurowizji 2021 dodał, że uważa, że w związku powinno się rozwijać, akceptować wady i zalety drugiej osoby i nie oczekiwać zmian od partnera.

Qczaj pokazał nowego partnera. To tancerz, który zasłynął pocałunkiem z Darią >> 

Rafał Brzozowski przyznał, że wyniósł bardzo dużą lekcję. Po pytaniu, czy jest gotowy na nowy związek, piosenkarz mówił o tym, że aktualnie koncentruje się na pracy.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.