News

Fake Love – Doda nową piosenką kończy 2021 rok

fot. YouTube.com/Doda

Nowa piosenka Dody trafiła do serwisów streamingowych. Fake Love zapowiada czwarty solowy album Doroty Rabczewskiej.

Dziewczyny z Dubaju: były mąż Dody zatrzymany w związku z filmem. Zarzut również dla wokalistki >> 

Doda – Fake Love

Przy singlu Fake Love z producentką filmu Dziewczyny z Dubaju współpracowali Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Emily Middlemas, Patryk Kumór, Radboud Miedema i Twan Ray.

Taneczny utwór Dody jest bardzo osobisty. W rozmowie z RMF FM piosenkarka wyjaśniła:

Wszyscy słuchając bitu imprezowego, tanecznego, zapominają o tej warstwie lirycznej, która jest bardzo ważna i w tej piosence również niezwykle istotna. Ja też potraktowałam ten utwór jako ujście, jakiś taki wentyl dla moich różnych sytuacji życiowych, smutnych. I rzeczywiście ta piosenka opowiada o „Fake Love”, czyli o tytułowej miłości, która nie jest prawdziwa, jedyna którą znam, jedyna którą zaznałam w życiu.  

Doda się ROZWODZI! Ogłosiła to na Instagramie >> 

Doda – Fake Love – teledysk

Obok Dody w klipie do Fake Love wystąpi Kamil Nożyński, który ma na swoim koncie główną rolę w serialu Ślepnąc od świateł. 38-latek występuje pod pseudonimem Saful. Jest raperem i wokalistą  zespołu Dixon37.

Już dawno się tak nie całowałam namiętnie jak w tym teledysku. Ale właściwie, wybierając tego aktora na plan, wybrałam sobie tego, który naprawdę by mi się podobał również w realnym życiu – powiedziała Doda na live na temat Fake Love.

Sylwester w Chorzowie: kto wystąpi, transmisja >> 

Teledysk do Fake Love Dody będzie miał premierę 31 grudnia o północy. W sylwestra 2021 artystka wykona singiel premierowo, w czasie koncertu na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

[AKTUALIZACJA, 31.12.2021,8.50] 

Teledysk do singla Fake Love Dody jest już w sieci. 

(...) Najbarwniejsza artystka w Polsce, z niesamowitą dla siebie umiejętnością dzieli się z fanami swoją historią oraz tym czym jest uzależnienie od emocji i drugiego człowieka. Po raz pierwszy tak szczerze i otwarcie śpiewa o swoich uczuciach, bowiem z perspektywy czasu tytułowe „fake love” to jedyna forma miłości jaką zaznała od partnera. Artystka opowiada nam historię miłości, jednocześnie tak prawdziwej a zarazem tak fałszywej. Kłamstwo, które jest na tyle silne, że staje się prawdą, to tylko złudzenie. Kłamstwo, które dobrze opowiedziane roznieca miłość, która jest jednocześnie najszczerszą emocją... O tej dwoistości, manipulacji i utopii jest ten utwór. "Fake Love" ubrany w taneczne, klubowe brzmienie pozostanie w głowach słuchaczy na długo - czytamy w opisie klipu. 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.