News

Doda zostanie jurorką w nowym show?!

Doda zostanie jurorką w nowym show?!

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda zostanie jurorką nowego show?! Mówi się, że producenci bardzo chcą ją zobaczyć w tej roli. Co wiemy o programie The Four. Bitwa o Sławę?

Dawid Kwiatkowski rozstaje się z managerem! Wydał oświadczenie >> 

Doda zostanie jurorką The Four. Bitwa o Sławę?

Jak podaje magazyn Party Doda dostała propozycję wystąpienia w roli jurorki w nowym telewizyjnym programie The Four. Bitwa o Sławę. Podobno to właśnie Rabczewska byłaby najchętniej widziana przez producentów show w fotelu jurorskim.

Niestety na razie nie wiadomo czy gwiazda przyjęła propozycję i czy zobaczymy ją w nowym muzycznym formacie. Mówi się natomiast, że swój udział w The Four. Bitwa o Sławę potwierdził wokalista zespołu LemOn – Igor Herbut.

Jeśli Doda zdecydowałaby się na udział w The Four. Bitwa o Sławę nie byłby to jej debiut w roli jurorki. Przypominamy, że piosenkarka oceniała już występy uczestników w programach Shibuya (2006), Gwiazdy Tańczą na Lodzie (2007-2008) oraz Tylko Nas Dwoje (2010).

Taniec z Gwiazdami 2020: wiemy z kim zatańczy Julia Wieniawa?! >> 

The Four. Bitwa o Sławę – co to za program, kiedy premiera?

The Four. Bitwa o Sławę to polska wersja amerykańskiego show The Four: Battle for Stardom. W oryginalnej odsłonie w roli jurorów pojawiają się Meghan Trainor, P.Diddy oraz DJ Khaled.

O co chodzi w The Four. Bitwa o Sławę? W pierwszym etapie programu na bezpiecznych fotelach zasiądzie czwórka najlepszych wokalistów. W czasie show na scenie będą pojawiać się kolejni uczestnicy, których zadaniem będzie podbicie serc jurorów oraz publiczności i zastąpienie kogoś z czwórki na fotelu. Rywalizacja między wokalistami, którzy już zajmują miejsca w fotelach a nowymi uczestnikami będzie polegała na muzycznym pojedynku.

Program The Four. Bitwa o Sławę był do tej pory emitowany w: USA, Rosji, Peru, Brazylii, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, Rumunii i na Litwie.

Trudne warunki pracy w polskich serialach. Na co skarżą się aktorzy? >> 

Kiedy premiera The Four. Bitwa o Sławę? Pierwszy odcinek nowego muzycznego show ma pojawić się w polskiej telewizji w marcu 2020 roku. Mówi się, że w roli prowadzącej producenci najchętniej widzieliby Barbarę Kurdej-Szatan.

Będziecie oglądać The Four. Bitwa o Sławę?

AKTUALIZACJA [28.01 20:00]

Doda sprostowała te informacje za pośrednictwem swojego InstaStory zapewniając fanów, że na razie nie pojawi się w jury show. Żałujecie? ?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Be my baby?

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gotowa na plan

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.