News

Max Hodges – kim jest przyjaciel Dody i co łączy gwiazdę z Amerykaninem?

Max Hodges – kim jest przyjaciel Dody i co łączy gwiazdę z Amerykaninem?

fot. Instagram.com/dodaqueen

Od dłuższego czasu relacja łącząca Dodę z Maxem Hodgesem wzbudza sporo emocji. Kim jest przyjaciel artystki?

Doda w poruszającym wyznaniu: 'Na liczniku miałam 150 km na godzinę i zamknęłam oczy' >> 

Doda i Max Hodges – co ich łączy?

Kilka miesięcy temu Dorota Rabczewska ogłosiła, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Artystka zapewniała, że minie jeszcze sporo czasu, zanim zdecyduje, że chce z kimś dzielić życie.

Od dawna piosenkarka jest łączona z modelem i aktorem Maxem Hodgesem. Amerykanin często pojawia się na filmikach, które Doda publikuje na Instagramie. Niedawno producentka filmu Dziewczyny z Dubaju przedstawiła mężczyznę swoim rodzicom.

Przypomnijmy, że doniesienia o związku Dody z Hodgesem pojawiły się już pod koniec 2020 roku. Emocje wśród fanów wzbudziły wspólne zdjęcia Doroty Rabczewskiej z Amerykaninem. Mówiło się nawet, że 40-latek sugerował zaręczyny z polska wokalistką.

Dodatkowo internauci zauważyli, że Doda i Max Hodges w tym samym czasie wyjechali do Stambułu i publikowali zdjęcia z tych samych miejsc. Pierwsze wspólne ujęcia Dody i Maxa Hodgesa miały znaleźć się w sieci w 2019 roku.

Doda się ROZWODZI! Ogłosiła to na Instagramie >> 

Kolejne spekulacje o tym, że Doda jest zakochana wywołał post, który pojawił się na jej Instagramie. Gwiazda pokazała kilka wspólnych zdjęć z Maxem Hodgesem, pod którymi napisała:

Wyrzucę to z siebie bo wiem, że dam tym siłę innym: ROK żyłam w mroku. W końcu wyszło słońce… w Warszawie też. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo możemy zniszczyć czyjąś wolę życia lub na nowo ją rozpalić. Korzystajcie z tej mocy z mądrym sercem. Za dużo już pożegnalnych listów (…).

Max Hodges – kim jest?

Max Hodges urodził się w 1981 roku w Santa Cruz. Popularność zdobył dzięki pracy w serwisie TMZ. 40-latek sprawdził się też jako aktor dubbingowy. Użyczał głosu jednej z postaci w serialu dla dorosłych – Family Guy.

Doda usunęła teledysk ślubny z sieci. Bił rekordy popularności >> 

W 2015 roku Amerykanin wziął udział w randkowym show – Millionaire Matchmaker (Żona Dla Milionera). Możemy znaleźć informację, że Max Hodges pracował na planie programu Ellen DeGeneres. 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.