News

Dominika Gwit: „Zrobiłam to! Rozebrałam się”

Dominika Gwit: „Zrobiłam to! Rozebrałam się”

fot. instagram.com/dominikagwit

Dominika Gwit zaskoczyła fanów i opublikowała odważne zdjęcie.  Zrobiłam to! Rozebrałam się – podpisała fotografię, którą zapowiada nowy projekt. O co chodzi? My już wiemy!

Dominikę Gwit możecie pamiętać z serialu Przepis na życie. Aktorka jest także znana z tego, że głośno mówi i promuje akceptację własnego ciała. Sama Gwit kiedyś schudła aż 50 kilogramów jednak niedługo później dopadł ją efekt jojo. Pomimo powrotu kilogramów aktorka nauczyła się akceptować siebie i teraz zachęca do tego również innych.

Antek Królikowski robi festiwal! Znamy szczegóły >>

Dominika Gwit: rozbierana sesja zdjęciowa

Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje nago. Jednak pewna część fotografi pozostała zamazana.

Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć... Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce…  - napisała Gwit.

Post szybko zainteresowała fanów, którzy przyjęli go bardzo entuzjastycznie i zapowiedzieli, że niecierpliwie czekają na szczegóły nowego projektu Dominiki.

Następnego dnia Gwit dodała kolejne zdjęcie, w którym rozwiewa wszystkie wątpliwości. Aktorka zaangażowała się w nową akcję społeczną, której celem jest zachęcenie kobiet do wykonywania regularnych badań i pokonania wstydu przed lekarzem.

Kochane! Mój wczorajszy wpis wywołał ogromne emocje. Cieszę się bardzo, że mogę pokazać Wam, że rozebrałam się w kobiecym interesie - zrobiłam to dla siebie i dla WAS! Jak usłyszałam, że ponad połowa dziewczyn nie bada się, bo się wstydzi rozebrać przed ginekologiem, to nie mogłam uwierzyć. Lekarza nie interesuje, jak wyglądasz, on interesuje się tylko Twoim zdrowiem! Ostatnio było też trudniej dostać się do lekarza czy na badania - od czasu ogłoszenia epidemii koronawirusa ponad 80% z nas nie wykonało żadnego badania ginekologicznego. Dziewczyny! Czas to zmienić! Wstyd chowamy do kieszeni i szybko do lekarza – zaapelowała.

Fani aktorki entuzjastycznie przyjęli zaangażowanie Gwit. Wielu nie tylko gratulowało jej zaangażowania, ale także opisywało własne doświadczenia.

Brawo! Takie inicjatywy trzeba wspierać.

I przy okazji skierowanie na USG piersi! Byłam w zimie i nie zapomnę jakie były wtedy opóźnienia. Dopiero w gabinecie lekarka wytłumaczyła, że to dlatego, że w ciągu jednego dnia znalazła już u 4 kobiet zmiany i musiała z nimi dłużej porozmawiać. A ja byłam dopiero 12 w kolejce!

Pani wymiata. Szacun

Brawo! (...) Kobitki badajcie się, życie mamy jedno.

Od 18. roku życia co roku cytologia i USG i tak już 27 lat, rok w rok.... Nie wyobrażam sobie inaczej.

Dawid Kwiatkowski zarabiał u ojca. Opowiedział o tym >>

Dominikę Gwit możecie obserwować na Instagramie szukając ją pod nazwą @dominikagwit.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochane! Mój wczorajszy wpis wywołał ogromne emocje. Cieszę się bardzo, że mogę pokazać Wam, że rozebrałam się w kobiecym interesie - zrobiłam to dla siebie i dla WAS! Jak usłyszałam, że ponad połowa dziewczyn nie bada się, bo się wstydzi rozebrać przed ginekologiem, to nie mogłam uwierzyć. Lekarza nie interesuje jak wyglądasz, on interesuje się tylko Twoim zdrowiem! Ostatnio było też trudniej dostać się do lekarza czy na badania - od czasu ogłoszenia epidemii koronawirusa ponad 80% z nas nie wykonało żadnego badania ginekologicznego. Dziewczyny! Czas to zmienić! Wstyd chowamy do kieszeni i szybko do lekarza. Dlatego muszę Wam powiedzieć o akcji „W kobiecym interesie” Gedeon Richter Polska, którą wspieram całym sercem. Możecie w trakcie jej trwania umówić się bezpłatnie na badania do ginekologa w specjalnym gabinecie mobilnym. Rozbierzcie się i zbadajcie w swoim, kobiecym interesie. Namówcie siostry, mamy, córki, żony waszych kolegów. Zróbcie USG, cytologię, test na HPV. Akcja badań w lipcu i sierpniu odbędzie się w województwach śląskim, małopolskim i świętokrzyskim, ale co roku województwa te się zmieniają, więc akcja dotrze do każdej z Was! Jak się zapisać, kiedy i gdzie będą robione badania – wszystko znajdziecie na www.wkobiecyminteresie.pl ( strona na Facebooku https://www.facebook.com/gedeonrichterpolska) #wkobiecyminteresie #rozbierzsieizbadajwkobiecyminteresie #wtrosceozdrowiekobiet #zdrowiejestnaszamisja #gedeonrichterpolska

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj