News

Dawid Kwiatkowski zarabiał u ojca. Opowiedział o tym

Dawid Kwiatkowski zarabiał u ojca. Opowiedział o tym

Fot. Instagram.com/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski zarabiał u ojca. Wokalista opowiedział o tym jak wyglądała jego praca na Instagramie.

Dawid Kwiatkowski zaskoczył nową fryzurą >> 

Dawid Kwiatkowski karierę wokalisty zaczynał w zespole Two of Us, z którym w 2012 roku wygrał jeden z konkursów talentów. W lipcu 2013 roku wypuścił debiutancki singiel – Biegnijmy – a w listopadzie tego samego roku pojawił się jego pierwszy krążek – 9893. Płyta pokryła się złotem.

Dzisiaj Dawid Kwiatkowski ma na swoim koncie już kilka albumów. Ostatni – 13 Grzechów Niczyich – miał premierę w maju 2019 roku. 24-letniego wokalistę mogliście oglądać też w wielu programach telewizyjnych i usłyszeć jego głos w dwóch filmach animowanych – SpongeBob: Na Suchym Lądzie oraz Sing.

Dawid Kwiatkowski w Hot16Challenge. Rapuje o tacie Maty >> 

Dawid Kwiatkowski jest prawdziwą gwiazdą, a tylko na Instagramie śledzi go ponad milion fanów! Niedawno właśnie tam piosenkarz zdradził, że jako dziecko zarabiał pieniądze pomagając swojemu tacie Jackowi. 

Cześć, tato. Dziękuję za to, że codziennie mogłem polerować z Tobą felgi klientów, bo za te dwie dyszki dziennie byłem królem na osiedlu. Wszystkiego dobrego dla wszystkich ojców! – napisał pod postem, który wrzucił na swój profil z okazji Dnia Ojca 2020, Dawid Kwiatkowski. 

Spodziewaliście się, że Dawid ma za sobą też takie doświadczenie? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

najlepsze ziomki 🤟🏼 #niedzielnie

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.