News

Dominika Tajner zawodniczką MMA. Gdzie zawalczy była żona Michała Wiśniewskiego?

Dominika Tajner zawodniczką MMA. Gdzie zawalczy była żona Michała Wiśniewskiego?

Fot. Instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner spróbuje swoich sił w MMA. Gdzie i z kim zawalczy była żona Michała Wiśniewskiego? 42-latka stoczy walkę w bardzo szczytnym celu.

Lexy Chaplin zadebiutuje w MMA! Zawalczy u Malika Montany >> 

Dominika Tajner w MMA. Z kim i kiedy walczy?

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Dominika Tajner przygotowuje się do walki w MMA. Córka trenera Apoloniusza Tajnera weźmie udział w charytatywnej gali TheMMatch, która odbędzie się 3 lipca 2021 roku na Zamku w Ogrodzieńcu. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na pomoc dla 17-letniej Zuzanny, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce.

Walka jest charytatywna i w słusznym celu. Ja się bardzo cieszę, że wkładam w to taki wysiłek, bo to jest ogromny wysiłek. Wkładam go w pomoc dla kogoś. To jest po prostu dla kogoś, kto się codziennie musi zmagać z życiem. My wszyscy się zmagamy. Ale jedni mają troszkę łatwiej, inni ciężej, a nasza Zuzia ma bardzo ciężko, więc cieszę się, że mogę to przełożyć na pomoc dla niej – cytuje Dominikę Tajner magazyn Gala.

I Ciebie też, bardzo - nowa piosenka Męskie Granie 2021 >> 

Portal informuje, że gala obejmuje siedem walk brazylijskiego jiu-jitsu w formule submission only, osiem walk MMA (semipro i pro) oraz trzy walki wieczoru - starcie rycerzy w formule MMA, starcie bokserskie uczestników programu Kanapowcy oraz walkę Dominiki Tajner z dziennikarką Karoliną Motylewską. 

Wydarzenie będzie można oglądać w systemie PPV. Za dostęp trzeba zapłacić 19,99 złotych.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.