News

Pierwsza drag queen w polskiej telewizji! Kim jest Himera?

Pierwsza drag queen w polskiej telewizji! Kim jest Himera?

Fot. Instagram.com/hieemeras

Po raz pierwszy prowadzącą polski program została drag queen! Kim jest Himera i gdzie ją zobaczymy?

Sylwia Lipka z koronawirusem. Odejdzie z tanecznego show? >>  

Usłyszcie Nas! – program. O czym jest, kto wystąpi?

18 października 2020 roku w telewizji wystartuje nowy program – Usłyszcie Nas! W sześciu odcinkach jego uczestnicy będą występować przed czwórką mentorów. Show ma otwierać drzwi przed ludźmi, którzy czują się artystami, ale do tej pory nie mieli szansy, żeby zaprezentować się szerszej publiczności.

Mentorami w Usłyszcie Nas! zostali wokalistka Monika Kuszyńska, stand-up’er Łukasz „Lotek” Lodkowski, Krzysiek Hirsztritt z Down The Road. Zespół w Trasie oraz Przemek Kossakowski. Prowadzącą jest drag queen Himera.

[Uczestnicy] tym razem dostaną szansę, by stanąć przed publicznością, zostać docenionym i wygrać jedną z dwóch równorzędnych nagród pieniężnych w wysokości 50 000 PLN. Na koniec serii, w siódmym odcinku, w demokratycznym głosowaniu online, widzowie wybiorą tych, którzy skradli ich serca (…) – czytamy w opisie Usłyszcie Nas! na platformie Player.pl.

Usłyszcie Nas! – prowadząca. Kim jest Himera?

W internecie możemy znaleźć informację, że w drag queen Himerę wciela się 23-letni Stanisław. Mężczyzna pochodzi z Ukrainy. Tam mieszkał do 16. roku życia. Później wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Po maturze zdecydował, że chce studiować w Polsce. Jest absolwentem studiów artystycznych.

Skąd wzięła się pomysł na drag queen? W wywiadzie, który możemy zobaczyć na stronie TTV, 23-latek powiedział, że takiego pomysłu nigdy nie było. ;-) 

Zaczęło się to od tego, że od dziecka czułem jakąś taką kobietę w środku siebie. Zawsze chciałem wyrazić swoją kobiecość. Mi się wydaje, że każdy człowiek ma w sobie tę kobiecość, nieważne, której płci on jest. Biegałem w szpilkach (…), zakładałem sobie rajstopy na głowę i udawałem, że to są moje włosy, więc ta kobiecość zawsze gdzieś tam była – mówił.

Fame MMA 8: Marcin Dubiel vs Kacper Blonsky walką wieczoru! >>

Stanisław dodał, że jego ulubionym elementem w przemianie w drag queen jest makijaż. Inspiracją do sprawdzenia się w tej roli był dla niego program RuPaul’s Drag Race.

(…) Postanowiłem sobie zadać takie pytanie: „A jakbym ja wyglądał w wersji kobiecej?”. I chyba dobrze. Stąd narodził się ten pomysł, żeby spróbować i tak poszło jedno za drugim i zostałem na tej scenie już 3 lata – powiedział.

Himera – Usłyszcie Nas! – Instagram

Drag queen Himerę możecie obserwować na Instagramie @hieemeras.

Będziecie oglądać program z jej udziałem? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Otóż to! **USŁYSZCIE NAS ** . Będzie to nowy program, ale taki nowy ze jeszcze takiego nie było 😎😎 Jesienią w @ttv.pl pojawi się duża dawka odwagi i talentu, ale jesteście na to gotowi! Na scenie staną niepokorne i kolorowe indywidualności, a ich szalone performance przetestują naszą otwartość i ciekawość na innego człowieka. W sześciu odcinkach uczestnicy zaprezentują intrygujące, a czasem kontrowersyjne występy przed czwórką życzliwych im i bezstronnych mentorów. Ten program chce otworzyć drzwi przed ludźmi, którzy czują się osobowościami, artystami, ale do tej pory nie mieli szansy na szerszą prezentację. . . W tym programie będę towarzyszyć wspanialym mentorom @przekossakowski @lukasz.lotek.lodkowski @monika_kuszynska_official @krzysztof_downtheroad .To jest bardzo potrzebny program w dzisiejszym klimacie Polski. Mam nadzieje ze otworzy dużo rozmów i dyskusyj. 🙏🏻🙏🏻Bo jak i każdym dobrym związku tak i wszędzie - najważniejsza jest komunikacja ! 💅🏼💅🏼 . . Dlatego USŁYSZCIE NAS - premiera 18 października !

Post udostępniony przez Himera Drag Queen (@hieemeras)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ratatatata🐍🦎🐊🦖

Post udostępniony przez Himera Drag Queen (@hieemeras)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#quarantinelife

Post udostępniony przez Himera Drag Queen (@hieemeras)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.