Reklama
placeholder
News

Pełny kurs na Duolingo w 24 GODZINY? Youtuber tego dokonał

Pełny kurs na Duolingo w 24 GODZINY? Youtuber tego dokonał

fot. youtube: fragmenty filmu JoZapinski

Reklama
Reklama
placeholder

Youtuber udowodnił, że przejście pełnego kursu na Duolingo w zaledwie 24 godziny jest... możliwe. Twórca pokazał nawet jak tego dokonał w filmie na swoim kanale.

Duolingo jest obecnie najpopularniejszą platformą do nauki języków na świecie. Z aplikacji można korzystać zupełnie za darmo i skutecznie zapamiętywać tysiące słów dzieki szybkim i krótkim lekcjom rozwijającym nie tylko umiejętności mówienia, ale też czytania, pisania i słuchania. Przejście całego kursu w Duolingo jest dość czasochłonne, gdyż składa się on z wielu poziomów. Poza tym znaczna częśc użytkowników aplikacji korzysta z niej tylko kilkanaście minut dziennie. Jeden z internetowych twórców postanowił rzucić wszystko i spróbować przejść kurs z sympatyczną, zieloną sówką w jak najkrótszym czasie.

Tiktokerka wytatuowała sobie imię partnera... na czole. Internauci węszą spisek >>

Youtuber przeszedł kurs na Duolingo w 24 GODZINY

Youtuber, który  przeszedł cały kurs na Duolingo w jedynie 24 godziny, prowadzi swój kanał o nazwie JoZapinski. Pod koniec października internauta zaskoczył swoich widzów, publikując na nim film pod tytułem I Beat Duolingo In 24 Hours (Pokonałem Duolingo w 24 godziny). Materiał trwa aż 11 godzin, 59 minut i 33 sekundy. JoZapinski wyjaśnił, że chciał dodać film trwający dobę, jednak było to niemożliwe ze względu na ograniczenia na YouTubie, dlatego przyśpieszył część materiału. JoZapinski postanowił przejść kurs języka Hiszpańskiego. Na początku filmu przyznał, że jest to język, w którym potrafi mówić. Potem zrelacjonował, jak przechodzi wszystkie poziomy. W międzyczasie youtuber robił sobie tylko krótkie przerwy.

Mike Tyson w Polsce. Nie uwierzycie co tu robił >>

Film, na którym JoZapinski pokazuje jak przeszedł kurs Duolingo w 24 godziny, możecie zobaczyć poniżej (cały materiał jest dostępny z polskimi napisami):

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama