Reklama
placeholder
News

Mike Tyson w Polsce. Nie uwierzycie co tu robił

Mike Tyson w Polsce. Nie uwierzycie co tu robił

fot. instagram.com/miketyson/ fot. instagram.com/teamhypetalk/

Reklama
Reklama
placeholder

Mike Tyson odwiedził niedawno Polskę, co wywołało niemałe zaskoczenie wśród jego polskich fanów. Cel podróży sportowca może zadziwić. Amerykański bokser przybył do kraju, by zrobić interes związany z jednymi z jego ulubionych zwierząt. Jakie sprawy załatwił akurat na Podlasiu?

Niemowlak niesiony na ludzkiej fali na koncercie Flo Ridy. Artysta śpiewał z nim chwilę na rękach, a potem… przekazał komuś z ekipy >>

Mike Tyson w Polsce - w jakim celu?

Legendarny sportowiec pojawił się w Piątnicy pod Łomżą, by odwiedzić pewnego hodowcę gołębi. Jego wizyta miała charakter prywatny, a 57-latek zdecydował się kupić w danym miejscu aż 100 ptaków. Zdjęcia z tego niespodziewanego spotkania w szybkim czasie stały się viralem w sieci.

W wielu wywiadach Mike Tyson podkreślał, że ptaki mają szczególne miejsce w jego sercu, a opieka nad nimi go uspokaja. Nikt jednak nie spodziewał się, że ta pasja doprowadzi go kiedyś aż do Polski. Mężczyzna zakończył swoją karierę sportową w 2005 roku, a obecnie dużo czasu poświęca m.in. zwierzętom. Mike Tyson zakupił kilka lat temu ranczo pod uprawę konopi indyjskich, która została zalegalizowana w Kalifornii w 2018 roku. Jego instagramowy profil zapełniają zdjęcia z różnych wydarzeń branżowych oraz filmiki, na których sam chętnie pali trawkę. 

fot. instagram.com/teamhypetalk/

fot. instagram.com/teamhypetalk/

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama