News

Dziewczyny z Dubaju: powstaje druga część! Kiedy premiera?

Dziewczyny z Dubaju: powstaje druga część! Kiedy premiera?

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Powstaje druga część Dziewczyn z Dubaju! Kiedy premiera kontynuacji historii o tzw. „aferze dubajskiej”?

Dziewczyny z Dubaju: obsada. Kto zagra w filmie Dody? >> 

22 stycznia 2021 roku premierę miał mieć film wyprodukowany przez Dodę i Emila Stępnia – Dziewczyny z Dubaju. Dramat w reżyserii Marii Sadowskiej powstał na podstawie głośnej książki Piotra Krysiaka o tym samym tytule.

Przypomnijmy, że reportaż z 2018 roku opowiada o Polkach, które pracowały jako „ekskluzywne damy do towarzystwa” dla arabskich szejków. Wśród nich były kobiety znane z show-biznesu, m.in. modelki i aktorki.

To kiedy widzowie będą mogli zobaczyć Dziewczyny z Dubaju zależy od sytuacji epidemicznej i restrykcji obowiązujących w Polsce w związku z epidemią koronawirusa. 

Dziewczyny z Dubaju 2 – o czym będą?

Jak podaje Pudelek.pl, Piotr Krysiak planuje wydać drugą część książki Dziewczyny z Dubaju. W rozmowie z portalem autor zdradził, że kontynuacja będzie „zdecydowanie różniła od poprzedniczki”. Prawdopodobnie będzie opisywać historie dziewczyn, które oferują swoje towarzystwo w internecie – m.in. na Instagramie, Snapchacie i Tinderze.

To właśnie w tych aplikacjach i mediach społecznościowych swoje usługi oferują teraz współczesne prostytutki i poszukują ich właśnie tam majętni Arabowie, biznesmeni, gwiazdy show-biznesu, politycy oraz dziennikarze. (...) Wśród bohaterek są nie tylko polskie escorty, ale także z innych krajów, które w Polsce zarabiały kokosy. Niektóre zaczęły pracę w tej branży w wieku 14 lat – mówił Piotr Krysiak.

Dziennikarz poznał rodziny bohaterek, z których usług korzystali mężczyźni znani z pierwszych stron gazet. Niektórym z „dubajówek” Piotr Krysiak miał pomagać w zerwaniu z „zawodem”.

(…) Wśród klientów prostytutek, których opisuję, nie zabraknie znanych telewizyjnych prezenterów, wziętych pisarzy, skompromitowanych biznesmenów, prezesów państwowych spółek oraz polityków. I to wbrew pozorom wcale nie z liberalnych ugrupowań – cytuje jego wypowiedź Pudelek.pl.

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała zdjęcia aktorek! "Na długo zapamiętacie to trio" >> 

Krysiak zdradził, że w czasie imprez, na których nie brakowało narkotyków i alkoholu, „dziewczyny z Dubaju” okradały swoich klientów.

Jednych szybko upijały, a innym dolewały kropel GBL, które w zwiększonych proporcjach powodowały, że klienci zasypiali. Wtedy prostytutki, korzystając z ich laptopów, telefonów komórkowych i kart kredytowych, robiły przelewy na swoje konta. Cały ten mechanizm i jego ofiary dokładnie opisałem w książce – czytamy.

Dziewczyny z Dubaju 2 – kiedy premiera?

Premiera książki Dziewczyny z Dubaju 2 jest zapowiadana na kwiecień 2021 roku.

Przeczytacie?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.