News

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała zdjęcia aktorek! "Na długo zapamiętacie to trio"

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała zdjęcia aktorek! "Na długo zapamiętacie to trio"

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda pokazała zdjęcia aktorek występujących w filmie Dziewczyny z Dubaju! Na długo zapamiętacie to trio – zastrzegła Rabczewska.

W połowie czerwca bieżącego roku ruszyły zdjęcia do produkcji Dziewczyny z Dubaju. Film jest ekranizacją bestsellerowej książki o tym samym tytule autorstwa Piotra Krysiaka. Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska, a całość wyprodukuje Doda wspólnie z mężem, Emilem Stępniem. Film ma trafić na ekrany kin już w 2021 roku.

Józef Pawłowski z filmu Dody narobi szumu w show biznesie? [WIEK, ZDJĘCIA, BIO] >>

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała zdjęcia aktorek

Od kiedy Doda oficjalnie potwierdziła, że ruszyły zdjęcia do jej nowego filmu, to codziennie możemy zobaczyć kulisy powstawania produkcji. Piosenkarka wie jak przyciągnąć uwagę fanów i chętnie pokazuje na Instagramie prace na planie.

Już od pewnego czasu wiemy, że obsada filmu Dziewczyny z Dubaju jest międzynarodowa. Oprócz znanych twarzy z naszych rodzimych produkcji, zobaczymy przystojnych zagranicznych aktorów. 

Jakiś czas temu na profilu piosenkarki pojawiły się też zdjęcia trzech polskich aktorek, które zobaczymy w produkcji. Chodzi oczywiście o Olgę Kalicką, Kasię Sawczuk oraz Paulinę Gałązkę.

Męska grupa fanów filmu prosi mnie o zdjęcia z planu gdzie będzie w końcu widać damską część obsady. Jako poważna producentka wybrałam dwa, które najlepiej odzwierciedlają patos ,estymę i powagę sytuacji ,jak również dramat postaci. Na długo zapamiętacie to trio – napisała Doda.

Zapowiada się, że produkcja narobi sporo szumu!

Antek Królikowski usunął zdjęcia ze swoimi ex! Zniknął też film dla Wieniawy >>

Pójdziecie do kina na Dziewczyny z Dubaju?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako producent Mam szczęście do wyjątkowo pięknych i utalentowanych aktorek. Miesiące kastingów opłaciły sie 🤝To Włosi mieli być łamaczami serc ,po czym okazało się ze to nasze dziewczyny zawróciły im w głowie😁Bitch Please ,nie dziwie się ,w końcu te dwie czarodziejki zagwarantują na ekranie prawdziwy odlot swoją polską miksturą urody, czaru,charyzmy , talentu🇵🇱 a teraz wsiadamy na miotłe i odlatujemy na plan! @sawczukkasia Kasia skradnie również i Wasze serca swoją zwariowaną postacią już w styczniu 2021. 🦹🏼‍♀️🦹🏼‍♀️🦹🏼‍♀️ #Womeninfilm #woman’svoice #womandirector #womanproducers #herstory #femalestory #womanscreenwriter #womanfilmmakers #FemalefilmmakerFriday #womandirectormademewritethisHASHTAGS! 🤷🏼‍♀️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎬

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przymiareczki🎬Panowie grają w filmie książęta Arabii Saudyjskiej, którzy przyjeżdżali do Dubaju na seks zabawy. Zdarzało się nawet, że udając Włochów w tym samym celu wyjeżdżali do Cannes i Courchevel o czym możecie przeczytać w książce „dziewczyny z Dubaju”. wszystko to zobaczymy w filmie, który jest jej ekranizacją i planowo do kin trafi na początku przyszłego roku. Trzymajcie kciuki 👌🏼dziś chłopaki mają ciężki plan zdjęciowy 💪 #Womeninfilm #woman’svoice #womandirector #womanproducers #herstory #femalestory #womanscreenwriter #womanfilmmakers #FemalefilmmakerFriday #womandirectormademewritethisHASHTAGS! 🤷🏼‍♀️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.