News

Donatan skomentował spór Cleo i Edyty Górniak. Po czyjej jest stronie?

Donatan skomentował spór Cleo i Edyty Górniak. Po czyjej jest stronie?

Fot. Instagram.com/cleo_don/eurovision.ba/edytagorniak

Donatan skomentował spór Cleo i Edyty Górniak. Zobaczcie po czyjej stanął stronie. Jesteście zaskoczeni?  

Cleo i Edyta Górniak na wojennej ścieżce! O co poszło? >> 

Konflikt Cleo i Edyty Górniak

Jakiś czas temu Edyta Górniak udzieliła wywiadu portalowi Wirtualna Polska, w którym zaatakowała Cleo. Górniak twierdzi, że to dzięki niej Cleo dostała posadę jurora w drugiej edycji The Voice Kids, za co nigdy nie podziękowała.

Przypomnijmy, że Edyta Górniak musiała zrezygnować z udziału w drugim sezonie muzycznego programu z powodu choroby swojej mamy.  

Cleo bardzo szybko zareagowała na słowa koleżanki z branży. W poście na Instagramie wokalistka przypomniała, że przekazała Edycie Górniak i jej mamie dwa prezenty. Za udział w The Voice Kids dziękowała też za pośrednictwem swojego menadżera, Facebooka, Instagrama i wywiadów. Edyta Górniak z kolei uważa, że podziękowania były tylko akcją PR-ową stworzoną pod presją dziennikarzy i fanów.

Ronnie Ferrari: kim jest autor hitu ONA BY TAK CHCIAŁA? >> 

Cleo vs Edyta Górniak: komentarz Donatana

Niedawno do konfliktu wokalistek odniósł się Donatan. Muzyk napisał szczery komentarz pod postem Cleo na Facebooku, w którym wokalistka odniosła się do słów Edyty Górniak.

Mój dziadek który był nie tylko bardzo inteligentnym, ale też życiowo mądrym człowiekiem miał dwie zasady na spokój wewnętrzny: 1) Nie wchodzenie w dyskusje z ludźmi głupimi, pieniaczami, atencjuszami i aferzystami, ponieważ nie da się z nimi komunikować racjonalnymi argumentami... Tym samym zawsze przegrasz tę dyskusję. Powoli się tego uczę, idzie mi całkiem nieźle. :) 2) Uważał że umiejętność obserwowania bez oceniania i komentowania jest niezbędne, aby zachować spokój. Wiem że to prawda, ale cały czas mi to nie wychodzi, tyle jest rzeczy z którymi ciężko się pogodzić :) – czytamy. 

Zayn Malik: jego 17-letnia siostra wyszła za mąż! Wokalisty nie było na ślubie? >> 

Po słowach Donatana możemy wywnioskować, że stanął po stronie Cleo. Nikogo chyba to nie dziwi. Nie jest tajemnicą, że producent i wokalistka współpracują ze sobą od wielu lat i bardzo się przyjaźnią. Niestety tego samego nie można powiedzieć o Donatanie i Edycie Górniak.

Rok temu Donatan i Edyta Górniak na festiwalu w Opolu promowali wspólny singiel Andromeda. W czasie pozowania do zdjęć na ściance, muzyk złapał piosenkarkę za pośladki. W odpowiedzi artystka go spoliczkowała. W wywiadach Górniak mówiła później, że Donatan przekroczył granice, wykazał się brakiem szacunku do kobiet i „zniszczył wszystko co jest nietykalne”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bardzo Dziękuję Wszystkim moim Fanom za przykładną postawę komunikacji z klasą ♥️ Jestem Dumna z Waszej mądrości i wrażliwości. Bardzo Proszę, nie dajcie się już dalej prowokować. Fakty mówią więcej niż setki słów. PS. Prezent, sfotografowany i trzymany przez Cleo w tel do dziś, na wypadek potrzebnego alibi - „żeby ludzie nie gadali” był przemyślanym ruchem marketingowym jej i agenta, po reakcji Dziennikarzy i Fanów na post, który w następstwie wykrycia przez media prawdy - Cleo pilnie usunęła ze swojego instagrama, (wstawiając w jego miejsce inny..) Na szczęście net wszystko archiwizuje. „Prezent” przekazany nam kilkanaście dni po aferze, był wymuszony reakcją publiczną i miał charakter nie podziękowań, nie przeprosin za publiczne kłamstwo, lecz był przemyślanym ruchem naprawienia wizerunku. Stąd upublicznienie jego zdjęć. Przekazałam go dzieciom w krakowskim przedszkolu.? Natomiast reakcji Cleo po publicznym poniżeniu mnie w obecności fotografów z całej Polski, przez jej kolegę / przełożonego Donatana - pozostawię już bez komentarza. Życzę Wszystkim spokojnego wieczoru.

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Blues Brothers ??✌?️ #wTrasie

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nad nowym klipem czuwa sam maestro Donatan ze swoją mega zdolną drużyną ?? #NowyKlip #WolęByć #13maj

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj o 20:00 pierwszy odcinek The Voice Kids ❤✌ bądźcie z Nami! @thevoicekidstvp

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.