News

Edyta Górniak odgryza się Cleo? Fani: „Poziom 12-latki”

Edyta Górniak odgryza się Cleo? Fani: „Poziom 12-latki”

Fot. Instagram.com/edytagorniak/cleo_don

Edyta Górniak odgryza się Cleo na Instagramie? Fani twierdzą, że wokalistka prezentuje "poziom 12-latki". Mają rację? 

Cleo i Edyta Górniak na wojennej ścieżce! >> 

Edyta Górniak vs Cleo – konflikt: o co chodzi?

Od jakiegoś czasu trwa konflikt między Edytą Górniak a Cleo. Poszło o wywiad, którego Górniak udzieliła Wirtualnej Polsce. Wokalistka stwierdziła w nim m.in., że załatwiła Cleo posadę jurora w drugiej edycji The Voice Kids, za co ta nigdy nie podziękowała.

Przypomnijmy, że Edyta Górniak musiała zrezygnować w ostatniej chwili z udziału w The Voice Kids z powodu choroby swojej mamy. Produkcja show musiała bardzo szybko znaleźć dla niej zastępstwo. Finalnie w fotelu jurorskim zasiadła Cleo. 

Cleo szybko odpowiedziała na zarzuty Edyty Górniak na Instagramie. Przypomniała, że przekazała koleżance z branży i jej mamie dwa prezenty. Dodatkowo dziękowała jej za udział w The Voice Kids za pośrednictwem menadżera, mediów społecznościowych i wywiadów. Co na to Edyta Górniak? Artystka uważa, że „podziękowania” były tylko akcją marketingową.

Do całej sytuacji odniósł się również Donatan, który od wielu lat współpracuje z Cleo. Producent pod postem na Facebooku na temat sporu wokalistek napisał bardzo szczery komentarz, w którym stwierdził m.in., że uczy się „nie wchodzić w dyskusje z ludźmi głupimi, pieniaczami, atencjuszami i aferzystami, ponieważ nie da się z nimi komunikować racjonalnymi argumentami”.

Donatan skomentował spór Cleo i Edyty Górniak. Po czyjej jest stronie? >> 

Edyta Górniak: porównanie Cleo do psa – wideo

Wydawało się, że spór między Edytą Górniak a Cleo ucichł, jednak niedawno na Instagramie pierwszej z nich pojawił się dość kontrowersyjny filmik.

Na nagraniu Edyta Górniak bawi się z psem. W pewnym momencie psiak „dziękuje” wokalistce za smakołyk, a ktoś kto nagrywał filmik mówi: O, jaka wdzięczna! Nie każda taka jest, na co Edyta Górniak wybucha śmiechem.

Obserwatorzy zauważyli w wideo nawiązanie do relacji, które aktualnie łączą Górniak z Cleo. Niektórzy skrytykowali gwiazdę za jej zachowanie:

To słabe już się robi…

Jakby można było dać kciuka w dół, to z pewnością bym go tutaj dała. Chociaż pomyślałam sobie, że ten konflikt to jakiś sposób dla Pani żeby można było czymś zabłysnąć, bo kariera leci w dół, to teraz naprawdę muszę przyznać - brak klasy, brak taktu i dojrzałość emocjonalna na poziomie 12latki... (…)

Pani Edyto może warto skupić się na nagrywaniu utworów? Ma Pani wspaniały głos, po co marnować go na bezsensowne mówienie o innych i prowokowanie innych artystów? (…)

Żenada  – pisali.

Facebook: zmiany w wyglądzie serwisu. Jest lepiej? >> 

Edyta Górniak porównała Cleo do psa? Komentarz Donatana

Cleo nie skomentowała nagrania z Instagrama Edyty Górniak, za to zrobił to Donatan. Muzyk wrzucił na profil na Facebooku screen z portalu Pudelek.pl, pod którym napisał:

Cleo nie zniżaj się do dyskusji na tym poziomie... To zwykła zazdrość, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Ty masz sukcesy, setki koncertów, radiowe hity, prawdziwych fanów i cała branżę po swojej stronie – a po drugiej stronie jest tylko handel dramatem i gorzką żenadą. (…) Nie taplaj się w tym, rób swoje i niech Twoje sukcesy będą solą w oku dla nieżyczliwych.

Myślicie, że filmik z psem to już przesada? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LoVe @nosowska.official ❤️✌?

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie byłam w stanie uwierzyć w to co usłyszałam w tym wywiadzie. @edytagorniak serio?! Nie jestem osoba która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguje na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem Droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam Ci dwa prezenty jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Twojej Mamy. Przekazałam Ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera ( który wtedy był również Twoim managerem koncertowym ). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym The Voice Kids też Ci dziękowałam. Mało? Życzę Ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę Cię jednak uprzejmie żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj Go! Czekam razem z Twoimi Fanami na Twój kolejny album z utęsknieniem. Żyj z Bogiem i na Boga daj żyć innym! Wszystkiego dobrego ❤✌ P.s 24 września wchodzi mój kolejny singiel "Kły" w obliczu mnożącego się w mediach hejtu i złej energii polecam wszystkim serdecznie posłuchać - daje do myślenia. Pozdrawiam Peace & Love Cleo

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.