News

Ekipa ma własny rollercoaster w Energylandii! Kiedy otwarcie EKIPA Light Explorers?

Ekipa ma własny rollercoaster w Energylandii! Kiedy otwarcie EKIPA Light Explorers?

Fot. YouTube.com/Karol Friz Wiśniewski

Ekipa ma własny rollercoaster w Energylandii! Kiedy otwarcie i jak wygląda EKIPA Light Explorers? Friz pokazał filmik. 

Ile zarobiła Ekipa Friza na płycie SEZON 3? Kwota jest zawrotna >>

Po wielkim sukcesie jaki odniosły lody Ekipa, które youtuberzy stworzyli przy współpracy z marką Koral, przyszedł czas na coś nowego. Niedawno Karol Wiśniewski i Energylandia ogłosili, że w parku rozrywki w Zatorze powstał rollercoaster EKIPA Light Explorers!

Ekipa – rollercoaster w Energylandii: kiedy otwarcie?

Kolejka zostanie otwarta 14 lipca 2021 roku. Z atrakcji z logiem Ekipa będzie można skorzystać w Aqualantis – nowej, szóstej strefie rozrywki Energylandii, która ma 6 hektarów. Przy wejściu na EKIPA Light Explorers zawieszono portrety wszystkich członków Ekipy, a obok rollercoastera zaplanowano strefę chillu Ekipy. Dodatkowo po wyjściu z rollercoastera będzie można kupić oryginalną koszulkę od influencerów. 

Będzie tu w ogóle taka limitowana koszulka jedna, która będzie dostępna tylko tu – zapowiedział Friz w swoim filmie.

Wersow o dzieciach z Frizem: "Nie chcę tego odkładać jakoś bardzo" >>

W nowym wideo youtubera możecie zobaczyć jak wygląda przejażdżka EKIPA Light Explorers. Po zajęciu miejsc, wagoniki są wycofywane i podciągane na górę. Kiedy już znajdą się na samym szczycie, hamulce zostają odblokowane i zaczyna się szalona jazda!

Ekipa – rollercoaster w Energylandii: bilety, boxy

Energylandia wypuściła limitowane Ekipowe Coaster Boxy. W ich skład wchodzą:

 • Kolekcjonerski bilet do Energylandii,
 • wodoodporne etui na telefon z logo Energylandia & Ekipa,
 • foto voucher, dzięki któremu odbierzesz spersonalizowane zdjęcie z przejazdu Ekipowym Coastem: Ekipa Light Explorers, w specjalnej dedykowanej ramce,
 • plakat "Ekipa" wraz z mapką Energylandii.

Coaster Box Elektroniczny z biletem ulgowym kosztuje 109 złotych, a z biletem normalnym – 159 złotych. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 140 cm wzrostu.

Bilet oraz foto voucher ważny jest do 31.10.2021 zgodnie z kalendarzem otwarcia parku.

Lody Ekipy możesz zrobić sam! Przepis jest prosty >>

Cena biletu do Energylandii obejmuje możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych w Parku urządzeń, pokazów i atrakcji oraz strefy wodnej Water Park. Ile kosztują bilety wstępu do Energylandii?

 • Dzieci/do lat 3 – 1 zł.
 • Bilet urodzinowy (os. do 18 ż.) – 1 zł.
 • Dzieci (do wzrostu 140 cm) – 99 zł.
 • Kobieta w ciąży (za okazaniem karty ciąży), seniorzy (os. +65) – 99 zł.
 • Bilet normalny – 149,00 zł.
 • Bilet całoroczny ulgowy – 359,00 zł. (Dla osób o wzroście do 140 cm w dniu zakupu)
 • Bilet całoroczny normalny –  559,00 zł.
 • Bilet dla Młodej Pary – 1zł/os. (Dla Młodych Par, które chcą zorganizować sesje ślubną w Parku. Dotyczy Pary Młodej w stroju ślubnym oraz max. dwóch fotografów (niezależnie od daty ślubu).
 • Osoby niepełnosprawne (za okazaniem legitymacji osoby niepełnosprawnej):
 • Dzieci: 79,00 zł. – (dla osób do 12 r.ż.).
 • Dorośli: 99,00 zł. (i osoby powyżej 12 r.ż.).

 

 

Zobacz też
Komentarze : 2
Aby dodać komentarz Zaloguj
 • Uwaga: Jestem Kierownikiem Administracyjnym MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT. Jesteśmy firmą zajmującą się inwestycjami finansowymi, która poszukuje firm do inwestowania. Wróć do nas, jeśli jesteś zainteresowany. Ponadto MARK DAVSON INVESTMENT MANAGEMENT poszukuje osób i firm, które chcą być naszymi przedstawicielami w swoich krajach. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: [email protected] Dziękuję Ci Pan Mark Davson MARK DAVSON ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI E-mail:[email protected]
  dwa tygodnie temu
 • Cześć, Jestem Menadżerem ds. Administracji Kredytów w SERWISIE KREDYTÓW FINANSOWYCH ACHIEVERS. Jesteśmy firmą zajmującą się inwestycjami finansowymi, która szuka firm z dochodowymi projektami lub przedsiębiorczymi zespołami, które wymagają kapitału zalążkowego dla swojej działalności, który może wygenerować dobry zwrot z inwestycji w okresie finansowania. Koncentrujemy się na wspieraniu firm na wczesnym i późnym etapie rozwoju. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek rodzaju pożyczki, skontaktuj się z nami w sprawie pożyczki, którą chcesz, Oferujemy pożyczki z przedziału od 10,000.00 USD do 5,000,000.00 USD z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się z nami, podając swoje dane przez e-mail: [email protected] W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji i procedur, odpowiadając na ten e-mail:achieversfinancialloanss[email protected] Teraz nasza firma również poszukuje osoby, która może być przedstawicielem naszej firmy w Twoim kraju. Jeśli chcesz być przedstawicielem naszej firmy w swoim kraju, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: [email protected] Pozdrowienia, Dyrektor Generalny Pan Thomas James OBSŁUGA KREDYTÓW FINANSOWYCH ACHIEVERS Numer telefonu: +1-719-900-9365 WhatsAPP numer: +1-719-900-9365
  dwa tygodnie temu
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.