News

Ekipa: ile zarabia Poczciwy Krzychu? Tyle miesięcznie ma tylko z YouTube'a!

Ekipa: ile zarabia Poczciwy Krzychu? Tyle miesięcznie ma tylko z YouTube'a!

fot. YouTube.com/Poczciwy Krzychu

Poczciwy Krzychu z Ekipy Friza zdradził ile zarabia. Taka kwota wpływa na jego konto co miesiąc tylko za pracę na YouTube.

Friz i Wersow podpiszą intercyzę przed ślubem. 'Jest to raczej oczywiste' >> 

Ekipa to od dawna jedni z najpopularniejszych twórców w Polsce. Nie jest tajemnicą, że rozpoznawalność w internecie się opłaca – słynni influencerzy mogą liczyć na naprawdę wysokie wynagrodzenie. Majątek Friza ma być szacowany na ponad 150 milionów złotych. Jakiś czas temu Wersow przyznała, że na YouTube zarabia 50 tysięcy złotych miesięcznie.

O zarobki został zapytany też Poczciwy Krzychu. Kamil Chwastek nagrał Q&A, w którym zdradził m.in. kiedy zarobił pierwszy milion.

Marcin Dubiel – ile zarabia na YouTube i ile dostał za Fame MMA? Odpowiedział >> 

Ekipa Friza – Poczciwy Krzychu: zarobki

Influencer powiedział, że zarobił milion na pewno w ciągu ostatnich dwóch lat. Nigdy jednak nie było tak, że sześciocyfrowa kwota była na jego koncie.

Jeżeli chodzi o tylko zarobki z YouTube’a, ta kwota waha się między 10 a 35 tysięcy miesięcznie – mówił Poczciwy Krzychu.

Dodał, że zyski zależą głównie od wyświetleń filmów i reklam.

Ile zarabia Natsu? 'Zarabiam faktycznie najwięcej' >> 

Poczciwy Krzychu ma też inne źródła dochodu – to m.in. druga firma, wygrane w odcinkach, sprzedaż rzeczy i oczywiście współprace, które są wyceniane indywidualnie. Poczciwy Krzychu ujawnił, że mogą to być 3 tysiące a nawet 80 tysięcy złotych za współpracę.

Zaskakujące sumy?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.