News

Ekipa i Maffashion: ile zarabiają na Instagramie? Co sądzicie o takich kwotach?

Ekipa i Maffashion: ile zarabiają na Instagramie? Co sądzicie o takich kwotach?

fot. Instagram.com/frizoluszek/maffashion_official

Ile można zarobić na Instagramie? Stawki, jakie za działalność w sieci mają dostawać m.in. członkowie Ekipy czy Maffashion, robią wrażenie.

Friz kupił pierwszy własny dom. Kosztował 7 milionów [WIDEO] >> 

Gwiazdy internetu nie ujawniają jakie dokładnie sumy inkasują za pracę w social mediach, ale nie jest tajemnicą, że przynosi ona spore zyski. 

Medioznawca, dr. Wojciech Szalkiewicz, w rozmowie z jednym z dzienników powiedział, że do tej pory Basia Kurdej-Szatan za jeden post w internecie mogła dostawać wynagrodzenie rzędu 15-20 tysięcy złotych.

Ile Ekipa i Maffashion zarabiają na Instagramie?

Nawet 100 tysięcy złotych za post na Instagramie ma trafiać na konto Maffashion i Natalii Siwiec.

Marcin Dubiel – ile zarabia na YouTube i ile dostał za Fame MMA? Odpowiedział >> 

Najlepsi polscy piłkarze, znani także za granicą, mogą brać jeszcze więcej. Topowi członkowie Ekipy za zestaw: post plus Instastories biorą ok. 40-50 tys. złotych. Młode dziewczyny, które grają w popularnych serialach, ale są też influencerkami, zgarniają za jeden post w swoich mediach społecznościowych od ośmiu do nawet 20 tys. złotych. Taką stawkę ma np. Klaudia Halejcio. Gwiazdy randkowych reality show  (…)  również mogą liczyć na zarobek już od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych za post – ujawniła serwisowi Wirtualne Media osoba, która na co dzień pracuje z influencerami.

Ekspert od influencer marketingu, Marek Myślicki, tłumaczy, że marki płacą gwiazdom tak duże pieniądze za udostepnienie swojego wizerunku, bo po prostu widzą w tym korzyści.

Ile zarabia Natsu? 'Zarabiam faktycznie najwięcej' >> 

Przypomnijmy, że w styczniu 2021 roku dziennik Fakt ujawnił ile polskie gwiazdy zarabiają na Instagramie. Wtedy najlepiej na swoim profilu miała zarabiać Małgorzata Rozenek (15-50 tysięcy za post). Na drugim miejscu była Małgorzata Socha (15-40 tysięcy), a na trzecim – Julia Wieniawa (10-30 tysięcy).

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.