News

Ekipa – ZAEBYŚCIE podbija YouTube! To kolejny singiel zapowiadający płytę

Fot. YouTube.com/EKIPA

Ekipa i jej nowy singiel ZAEBYŚCIE  podbijają YouTube! To kolejna piosenka, która zapowiada płytę Friza i jego przyjaciół.

Wersow o rozstaniu z Frizem: „Karol się zagubił” >> 

Wiadomość o tym, że Ekipa Friza pracuje nad płytą, rozgrzała fanów słynnych youtuberów. Przy tworzeniu albumu SEZON 3 brali udział m.in. B.R.O, Cleo, Donatan i Jacek Pala „Jacuś”. Z filmu dokumentalnego INFLUENCERZY BEZ CENZURY wynika, że zaproszenie do współpracy dostali też tacy raperzy jak Mata i Bedoes, ale odmówili.

Teledyski do nowych piosenek Ekipy były nagrywane na Zanzibarze i w Dubaju.

8 marca 2021 roku w internecie pojawiło się wideo do pierwszego singla zapowiadającego krążek. W niewiele ponad tydzień od premiery, klip do 3KIPY odtworzono na YouTube ponad 16 milionów razy! To rekord dynamiki przyrostu wyświetleń w polskim serwisie. W tej chwili licznik wskazuje prawie 37 milionów!

Ekipa – ZAEBYŚCIE – nowa piosenka 

8 kwietnia Ekipa zaprezentowała klip do drugiego kawałka ze swojej płyty. ZAEBYŚCIE powstało przy współpracy z Patrykiem Qry Lubasiem. Przy tekście współpracował też  Jakub B.R.O. Birecki.

(…) Konwencja braggadacio jest odpowiedzią na łatwość z jaką formułuje się zarzuty wobec influencerskiego świata. Friz, Nowciax, Murcix oraz występujący na featuringu reprezentant grupy Chillwagon - Qry, przekształcili rozedrganą i surową produkcję w kolejny hit z melodyjną chwytliwością. Tu gdzie życiowa refleksja miesza się z imprezowymi historiami, tam abstrakcyjny i minimalistyczny trap EKIPY znajduje ujście dla swojej różnorodności – czytamy w opisie teledysku.

Ekipa z rekordem polskiego YouTube'a. Ile wydali na klip do 3KIPA? >> 

ZAEBYŚCIE ma duże szanse na powtórzenie sukcesu poprzedniego utworu z płyty SEZON 3. W tej chwili teledysk znajduje się na 1. miejscu karty Na Czasie z liczbą wyświetleń przekraczającą 3 miliony.

Ekipa – płyta SEZON 3 – premiera

Premiera płyty Ekipy przewidziana jest na czerwiec 2021. Już teraz można ją kupić w preorderze. Dostępne są 3 wersje deluxe. Najtańsza kosztuje 39,99 złotych. Za wersję kolekcjonerską trzeba zapłacić 79,99 złotych, a za BOX Premium – 399, 99 złotych.

Mówi się, że album Ekipy ma duże szanse na zdobycie statusu diamentowej płyty. Aby to osiągnąć, musi sprzedać się w 150 tysiącach egzemplarzy.

Czekacie na płytę Ekipy Friza? 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.