Reklama
placeholder
News

Elton John i Britney Spears – Hold Me Closer. Jest teledysk do duetu legend popu

fot. YouTube.com/Elton John

Reklama
Reklama
placeholder

Britney Spears i Elton John wydali wspólny utwór Hold Me Closer 26 sierpnia 2022 roku. Miesiąc później zaprezentowali teledysk do przeboju.

Britney Spears i Elton John w duecie. Tak odświeżyli wielki hit >> 

Hold Me Closer to pierwsze w historii spotkanie dwóch najbardziej kultowych artystów wszech czasów. To też pierwsza nowość muzyczna Britney Spears od 2016 roku. Zgodnie z przewidywaniami, utwór podbił listy przebojów na całym świecie.

Piosenka, wyprodukowana przez Andrew Watta, jest współczesną wersją jednego z najbardziej kultowych hitów Eltona Johna – Tiny Dancer. W Hold Me Closer nie brakuje też elementów innych doskonale znanych utworów artysty – The One i Don’t Go Breaking My Heart

Elton John i Britney Spears – Hold Me Closer: teledysk

Oficjalny teledysk do „tanecznego hymnu” Hold Me Closer ujrzał światło dzienne 28 września 2022 roku. Klip to zapierające dech w piersiach wizualizacje w tętniącym życiem, kolorowym Meksyku.

Sara James: w półfinale America's Got Talent z piosenką Eltona Johna. Owacje na stojąco! [WIDEO] >> 

Teledysk to uzupełnienie marzycielskiego tekstu piosenki, a choreografia odzwierciedla głębię ludzkich emocji. Wideo wyreżyserowała ukraińska reżyserka, Tanu Muino, która w swoim portfolio ma takie teledyski jak: Montero Lil Nas X, As It Was Harry’ego Stylesa, Up Cardi B, Rumors Lizzo czy Fleabag i Cotton Candy Yungbluda.

Tanu Muino o współpracy z Britney Spears i Eltonem Johnem powiedziała:

To było bardzo emocjonalne doświadczenie, bo dorastałam z Britney. To właśnie po obejrzeniu „Slave For You” zdecydowałam, że chcę tworzyć teledyski. Elton John to ikona, której świat słuchał dorastając. Od razu wiedziałam, że publiczność i fani będą mieli wysokie oczekiwania. Mając na uwadze tą odpowiedzialność, musiałam stworzyć coś innego, nieoczekiwanego. Wizualizacje musiały się wyróżniać. Taniec musiał zmuszać do refleksji, a Elton i Britney musieli być dumni.

Aby uchwycić tę magię, kręciliśmy we wszystkich moich ulubionych architektonicznych lokalizacjach w Meksyku i sprowadziliśmy Jacoba Jonasa, który obecnie tworzy najlepszą współczesną choreografię. Zdobycie najlepszych tancerzy, ekipy i dostępu do najbardziej prywatnych miejsc na świecie okazało się naprawdę proste, ponieważ każdy chciał pracować z Eltonem Johnem i być częścią jego dziedzictwa.

Britney Spears już nigdy nie wystąpi na żywo? Niepokojący wpis >> 

Poza premierą teledysku, Elton John i Britney Spears przygotowali dla fanów coś jeszcze. Gwiazdy postanowiły wydać trzy kolekcjonerskie edycje singli CD Hold Me Closer.

Każda z trzech limitowanych płyt będzie oprawiona w inną szatę graficzną – jedna z oryginalną okładką, a pozostałe dwie z wybranymi przez fanów. Każda zawiera też inną tracklistę, bo poza oryginalną wersją Hold Me Closer,  drugi utwór będzie się różnił między wersją rozszerzoną oraz remiksami w wykonaniu Joela Corry’ego i Purple Disco Machine.

Edycje singli ukażą się w listopadzie, ale już teraz są dostępne w przedsprzedaży.

Oficjalny klip do Hold Me Closer już hula na naszej antenie. Pamiętajcie, że na numer możecie głosować w Ulubionej 20 >> 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama