News

Enola Holmes – kiedy premiera filmu? W obsadzie Henry Cavill, Millie Bobbie Brown, Helena Bonham Carter

Enola Holmes – kiedy premiera filmu? W obsadzie Henry Cavill, Millie Bobbie Brown, Helena Bonham Carter

fot. instagram.com/enolasource/

Kiedy odbędzie się premiera filmu Enola Holmes? W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak Henry Cavill, Millie Bobbie Brown i Helena Bonham Carter!

Nowa produkcja Enola Holmes jest stworzona na podstawie popularnej serii książek dla młodzieży autorstwa Nancy Springer. Historia poświęcona jest młodszej o 20 lat siostrze Sherlocka Holmesa. Fabuła osadzona jest w XIX-wiecznej Anglii.

Aktor ze Stranger Things został... kelnerem. Porzuci aktorstwo? >>

Enola Holmes – obsada i premiera filmu

Wygląda na to, że już niedługo będziemy mogli obejrzeć film o Enoli Holmes! Właśnie został opublikowany 23 sekundowy zwiastun. Składa się on z krótkich ujęć. W większości z nich bohaterowie wymawiają imię i nazwisko głównej postaci. Widzimy także innych odtwórców kluczowych ról – matkę oraz braci Enoli.

Dokładny opis fabuły nie jest jeszcze znany. Według pierwszych dostępnych informacji historia będzie opowiadać o zagnięciu matki tytułowej bohaterki. Enola będzie próbowała rozwikłać tajemnicę jej zniknięcia.

Enola Holmes - data premiery

Na końcu materiału zostaje wyświetlona zagadka w postaci anagramu. Po odpowiednim ułożeniu liter okazuje się, że prawdopodobnie 23 września 2020 roku produkcja trafi do sieci.

Początkowo film miał zostać dystrybuowany w kinach. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa premierę produkcji przejęła platforma Netflix.

Enola Holmes - obsada

Jaka jest obsada filmu Enola Holmes? W roli głównej zobaczymy Millie Bobby Brown, którą na pewno kojarzycie z serialu Stranger Things. Sherlocka Holmesa zagra Henry Cavill. W filmie pojawią się także Sam Claflin jako Mycroft Holmes oraz Helena Bonham Carter jako matko rodzeństwa, Eudoria.

Film został wyreżyserowany przez Harry'ego Bradbeera, a Jack Thorne jest autorem scenariusza.

Julia Wieniawa wystąpi w... lekturze szkolnej. Znamy szczegóły! >>

Obejrzycie Enolę Holmes?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Enola Holmes only on Netflix this September #enolaholmes @netflixfilm

Post udostępniony przez mills (@milliebobbybrown)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Enola holmes

Post udostępniony przez ♡Millie♡ (@millie_bobby_brown_fans_mills)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.