News

EURO 2020: 'królowa' polskich WAGs wybrana. Werdykt Was zdziwi

EURO 2020: 'królowa' polskich WAGs wybrana. Werdykt Was zdziwi

Instagram.com/annalewandowskahpba/celiajaunat/marina_official/

Podczas gdy piłkarze walczą o piłkę na boisku, ich żony walczą o względy fanów. Choć nie jest to żaden oficjalny konkurs, WAGs robią wszystko, by olśnić media. A pięknych kobiet wśród żon i partnerek piłkarzy nie brakuje! Brytyjski Daily Mail podał listę najpiękniejszych WAGs EURO 2020. Wybrane zostały 24 kandydatki, po jednej z każdego kraju.

EURO 2020: najpiękniejsze WAGs - ranking

Wiele spośród partnerek naszych reprezentantów to znane postaci - nie tylko dzięki sławnym mężom. Najsłynniejsza z nich to chyba "Lewa", czyli Anna Lewandowska, choć to nie ona dostała ten tytuł! Nie otrzymała go również Celia Krychowiak.

Brytyjski dziennik wybrał żonę bramkarza, Wojciecha Szczęsnego – Marinę Łuczenko-Szczęsną.

Marina jest znaną w Polsce piosenkarką i aktorką, która zaczęła spotykać się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku. Na początku lipca 2015 para się zaręczyła (...). Swój najnowszy album zatytułowany "Warstwy" wydała w grudniu 2020 roku. Marinę obserwuje na Instagramie 745 tysięcy osób - napisano w Daily Mail o Marinie.

Inne kobiety, które znalazły się na tej liście to chociażby partnerka Christiano Ronaldo - Georgina Rodríguez, żona hiszpańskiego bramkarza Almagro czy Jessica Aidi, narzeczona Marco Verrattiego (Włochy).

Zgadzacie się z werdyktem?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.