Reklama
placeholder
News

EURO 2024: oficjalny hymn już jest! Fire rozgrzeje kibiców

EURO 2024: oficjalny hymn już jest! Fire rozgrzeje kibiców

fot. Facebook: UEFA EURO 2024 / YouTube: Meduza

Reklama
Reklama
placeholder

EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo już, jaka piosenka będzie towarzyszyła piłkarzom i kibicom podczas tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. 

EURO 2024 będzie składać się z łącznie 51 meczów. Pierwszy z nich odbędzie się 14 czerwca 2024 roku na stadionie w  Monachium. Niemcy, które w tym roku organizują mistrzostwa, zagrają wtedy przeciwko Szkocji. Wielki finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej został zaplanowany na 14 lipca i odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. W 2024 roku UEFA tradycyjnie połączyła siły z producentami muzyki elektronicznej, aby stworzyć oficjalny hymn turnieju. W tym roku nosi on tytuł Fire.

EURO 2024: z kim gra Polska, w jakich miastach mecze? Te informacje przydadzą się polskim kibicom >>

EURO 2024: Fire oficjalnym hymem turnieju

Za piosenkę Fire, czyli oficjalny hymn na EURO 2024, odpowiadają grupy Meduza i OneRepublic oraz niemiecka wokalistka Leony. Przypominamy, że początkowo hymn miała stworzyć reprezentująca kraj gospodarza piosenkarka Kim Petras. Ostatecznie została jednak zastąpiona ze względu na inne zobowiązania zawodowe. 

Szymon Marciniak - wiek, wzrost, żona, rodzina, zarobki, mecze, wykształcenie >>

Piosenka Fire bez wątpienia zapadnie w pamięć zarówno widzom, jak i kibicom, którzy będą mieli okazję nie raz usłyszeć ją na stadionie podczas tegorocznych mistrzostw.

Dajcie znać, jak podoba Wam się hymn EURO 2024.

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama