News

YouTube: EUROWIZJA 2019 na żywo! Linki do transmisji Eurowizji w Izraelu

YouTube: EUROWIZJA 2019 na żywo! Linki do transmisji Eurowizji w Izraelu

Facebook.com/Eurovision Song Contest

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 będzie można oglądać na żywo online. Ta opcja będzie dostępna też na YouTube. Gdzie i od której godziny śledzić show? Sprawdźcie! 

Eurowizja 2019: Roksana Węgiel i Tulia śpiewają Pali się! Jak wyszło? >> 

Eurowizja 2019: YouTube stream na żywo

Eurowizja 2019 odbędzie się w dniach 14-18 maja w Tel Awiwie (Izrael). W tym roku Polskę reprezentuje zespół Tulia z piosenką Fire of Love (Pali się). Gdzie i kiedy oglądać ich występ?

Polska piosenka na Eurowizję 2019: autorzy, tytuł, teledysk i tekst piosenki >> 

Pierwszy półfinał 64. Konkursu Piosenki Eurowizji odbędzie się we wtorek 14 maja. To właśnie tego dnia nasze reprezentantki wystąpią na scenie w Izraelu i powalczą o miejsce w wielkim finale, który zaplanowano na 18 maja 2019 roku.

Eurowizja 2019: reprezentantka Armenii śpiewa polską piosenkę! >> 

Eurowizja 2019 będzie transmitowana na żywo na kanale TVP o godzinie 21.00. Ci, którzy chcieliby oglądać widowisko z innego urządzenia – tabletu, telefonu, laptopa – też mogą to zrobić. Transmisja online z konkursu będzie dostępna nie tylko na oficjalnej stronie nadawcy , lecz także na YouTube. Link do streamu na YouTube znajdziecie niżej. Start show o 21.00! 

Będziecie oglądać występ Tulii? 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.