News

Eurowizja 2022: Krystian Ochman: 'ludzie myślą, że jestem (...) spiz*any'

Eurowizja 2022: Krystian Ochman: 'ludzie myślą, że jestem (...) spiz*any'

fot. instagram.com/krystianochman

Krystian Ochman14 maja 2022 roku pojawi się na scenie jako 13. uczestnik finału 66. Eurowizji. W Turynie wykonuje utwór River.

Eurowizja 2022: jak głosować z Polski i na Polskę? Zasady, aplikacja, sms >>

Krystian Ochman – artysta odpowiada zatroskanym fanom

Krystian Ochman podczas pobytu w Turynie postanowił skorzystać z wolnej chwili i skontaktować się z fanami za pośrednictwem relacji na żywo na platformie TikTok. Uwadze jego obserwatorów nie uszedł jego wygląd – jak zauważyli, muzyk nie wyglądał najlepiej. Powodem tych problemów jest alergia.

Nie martwcie się o mój głos, jest trochę wysuszony od alergii, ale jest już okej – powiedział Ochman fanom. 

Artysta odniósł się także do pytania, dlaczego zawsze wygląda na „przygaszonego”: Wiem, że dbacie o mnie, jesteście dla mnie za dobrzy... Ja po prostu mam taką urodę, takie oczy, jak śpiewam to ludzie myślą, że jestem albo śpiący albo spiz*any.

Eurowizja 2022: jakie szanse ma Polska i Krystian Ochman? >>

Krystian Ochman w trakcie swojej relacji zdradził także, jakie ma plany na wieczór po zakończeniu półfinału, jeśli uda mu się awansować do kolejnego etapu: Jakbym doszedł dalej do finału, to idę spać. Nie ma szans na imprezę, kolejnego dnia mamy cały dzień próby. Wolę pójść spać, będę wysuszony i adrenalina mi spadnie i ciśnienie. Ojojoj. Jak wchodzę do klubów w Polsce, to ja nie wiem, co ja mam robić, spędzam czas w łazience. Nie stresuję się tak bardzo Eurowizją. Cieszę się, że mnie wspieracie. To kolejny krok.

Eurowizja 2022 – Krystian Ochman

Krystian Ochman urodził i wychował się w Stanach Zjednoczonych, a po szkole średniej przeprowadził się do Polski, by uczyć się śpiewu. 22-letni artysta pochodzi z muzycznej rodziny – jego dziadkiem jest śpiewak tenorowy Wiesław Ochman, a ojciec grał na syntezatorze w zespole Róże Europy oraz był dźwiękowcem w amerykańskiej telewizji Discovery.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.