News

Eurowizja 2022: występ Polski i Krystiana Ochmana w Turynie – tak będzie to wyglądało [WIDEO]

Eurowizja 2022: występ Polski i Krystiana Ochmana w Turynie – tak będzie to wyglądało [WIDEO]

fot. Instagram.com/krystianochman

Eurowizja 2022 startuje 10 maja. Reprezentant Polski zaśpiewa konkursową piosenkę podczas II półfinału – 12 maja. Krystian Ochman jest już po pierwszej próbie.

Przypomnijmy, że Krystian Ochman wykona w Turynie utwór River. 12 maja pojawi się na scenie jako 14.

Eurowizja 2022 – wszystkie piosenki. Która najlepsza? [LISTA] >> 

Eurowizja 2022: Krystian Ochman – próba. Występ Polski

Krystian Ochman na Eurowizji 2022 ma być ubrany w czarny, elegancki garnitur z niebieskimi elementami, białą koszulę i glany.

W kulminacyjnej części występu na scenie pojawią się cztery tancerki, odgrywające role demonów. To Julia Adamczyk, Jekaterina Nesterowa, Paulina Przestrzelska i Martyna Przybyłowska z Egurrola Dance Studio. Postaci, nawiązujące do teledysku do piosenki River, mają być ubrane w czarno-szare stroje z frędzlami i mieć na sobie maski.

Występ Krystiana Ochmana w Konkursie Piosenki Eurowizji ma być utrzymany w mrocznym klimacie. Całości mają dopełniać spektakularne efekty świetlne i niebiesko-granatowe tło, przypominające niebo w czasie burzy.

Chciałbym, by widzowie nie tylko poczuli to, co chcę przekazać poprzez śpiew, ale także przez to, jak wygląda prezentacja sceniczna. Będzie minimalistycznie, ale jednocześnie są pewne elementy, dzięki którym odbiorcy poczują ten klimat – cytuje Krystiana Ochmana portal eurowizja.org.

Krystian Ochman rozstał się z partnerką. 'Z odpowiednią osobą będzie wspaniale i pięknie' >> 

Za występ Polski na Eurowizji 2022 odpowiada dwóch reżyserów – Mikołaj Dobrowolski oraz Tomasz Klimek. Szefem produkcji jest Tomasz Sołowiński, a choreografię tworzył Agustin Egurrola.

Na profilu na Instagramie @eurovision nie brakuje komentarzy od osób, które uważają, że Krystian Ochman jest mocnym kandydatem do zwycięstwa, a nawet wygra Eurowizję. 

Będziecie mu kibicować?

 

@eurovision Let the water carry me away 🌊 ⚡️ @OCHMAN first rehearsal had amazing lightning and water effects 🇵🇱 #EurovisionTikTok #Eurovision2022 #Eurovision ♬ original sound - Eurovision

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.