News

Eurowizja 2022: Jeremi Sikorski będzie reprezentować San Marino?!

Eurowizja 2022: Jeremi Sikorski będzie reprezentować San Marino?!

Fot. Instagram.com/jeremisikorski

San Marino na Eurowizji 2022 zaprezentuje Jeremi Sikorski? Pojawiły się doniesienia, że wokalista wziął udział w tamtejszych preselekcjach.

Eurowizja 2022: kto z Polski? KANDYDACI I PIOSENKI >> 

66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się za kilka miesięcy. Finał Eurowizji 2022 rozegra się 14 maja w Turynie.

Mówi się, że w preselekcjach San Marino do konkursu wziął udział m.in. Jeremi Sikorski.

Eurowizja 2022: Polak zaprezentuje San Marino?

Jak czytamy na portalu eurowizja.org, o reprezentowanie San Marino na Eurowizji 2022, oprócz Jeremiego Sikorskiego, walczy jeszcze jeden Polak – Marcin Szczurski. Rozstrzygnięcie preselekcji i ogłoszenie wokalisty, który pojedzie do Włoch w barwach San Marino ma nastąpić 19 lutego.

Eurowizja 2022: kto z Polski? Oto faworyci >> 

Jeremi Sikorski ma 22 lata. Jako siedmioletni chłopiec debiutował w Teatrze Muzycznym Roma, występował w musicalach Akademia Pana Kleksa i Aladyn.

Jeremi Sikorski do tej pory wydał trzy albumy – Soon, Odetchnij (wspólnie z Arturem Sikorskim) i Otwórz się na świat. W 2019 roku wokalista wziął udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie zajął 5. miejsce.

Jeremi Sikorski współpracował nad piosenką Viki Gabor – Toxic Love.

Kim jest Marcin Szczurski, który też zgłosił się na Eurowizję 2022? Z serwisu eurowizja. org dowiadujemy się, że to 29-letni wokalista i kompozytor. Marcin Szczurski pochodzi z Krakowa, na co dzień zajmuje się analizą danych, muzykoterapią, jest wykładowcą akademickim, kształci się na psychoterapeutę, był też dziennikarzem muzycznym. W październiku 2021 roku wydał swoją debiutancką płytę – W poszukiwaniu siebie.

Eurowizja 2022: Doda zgłosiła swoją piosenkę Fake Love, ale… jej nie przyjęto >> 

Eurowizja 2022: kto z Polski? Kiedy poznamy reprezentanta?

W finale polskich preselekcji do Eurowizji 2022 znalazło się dziesięcioro artystów: UNMUTE, Karolina Stanisławczyk & Toro Chica, Emilia Dębska, DARIA, Krystian Ochman, Lidia Kopania, Kuba Szmajkowski, Karolina Lizer, Siostry Szlachta i Ania Byrcyn.

Reprezentant Polski na Eurowizję 2022 zostanie wyłoniony 19 lutego 2022 roku w czasie koncertu preselekcyjnego.

Czekacie na Eurowizję 2022?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.