Reklama
placeholder
News

Kaarija pojawi się na Eurowizji 2024 i to 2 razy! Co będzie robił?

Kaarija pojawi się na Eurowizji 2024 i to 2 razy! Co będzie robił?

fot. YouTube.com/Eurovision Song Contest

Reklama
Reklama
placeholder

Kaarija reprezentował Finlandię podczas Eurowizji 2023. Jego hit Cha cha cha pokochały tysiące widzów, a utwór zwyciężył w głosowaniu publiczności. Choć nie udało mu się „przegonić” punktowo Loreen i to ona wygrała ubiegłoroczny konkurs z piosenką Tattoo, charakterystycznego artystę pokochała cała Europa. 

Jak się okazuje, Eurowizja 2024 nie odbędzie się bez udziału Kaariji. Fin pojawi się na ekranach zarówno podczas 2. półfinału konkursu w czwartek 9 maja, jak i podczas finału w sobotę 11 maja. Przydzielono mu aż dwie role.

Jak głosować w półfinałach Eurowizji 2024? Czy można oddać głos na Polskę? >>

Kaarija uświetni Eurowizję 2024. Cha cha cha zatrzęsie sceną jeszcze raz?

Podczas półfinału Kaarija wystąpi jako gość specjalny. Nie jest jednak pewne czy zaśpiewa swój eurowizyjny przebój Cha cha cha czy może pojawi się przy okazji występu Joosta, reprezentanta Niderlandów. Warto dodać, że panowie ostatnio mocno promują się wzajemnie w mediach społecznościowych, co dało internautom nadzieję na sceniczną współpracę. Natomiast podczas sobotniego finału jego obowiązkiem będzie przedstawienie punktów przyznanych przez publiczność z Finlandii. Warto dodać, że tego zaszczytu w naszym kraju dostąpi Viki Gabor.

[AKTUALIZACJA 11.05.2024 19:40]

Kaarija jednak NIE WYSTĄPI w finale Eurowizji. Wydał w tej sprawie oświadczenie na swoim InstaStory, w którym stwierdził, że przedstawianie punktów tego wieczoru ''nie jest w porządku''.

Joost z Niderlandów słucha polskiej piosenki… o ziemniakach. Znacie Święto Ziemniaka? >>


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama