News

Eurowizja Junior 2021: rodzeństwo walczy o reprezentowanie Polski. To Marysia i Grześ Stachera

Eurowizja Junior 2021: rodzeństwo walczy o reprezentowanie Polski. To Marysia i Grześ Stachera

fot. YouTube.com/Grzegorz Stachera

Kto z Polski pojedzie na Eurowizję Junior 2021? Na zostanie reprezentantem mają szanse m.in. Marysia i Grześ Stachera. Co o nich wiemy?

Eurowizja Junior 2021 - eliminacje. Kto z Polski ma szansę na konkurs? >> 

26 września 2021 roku poznamy reprezentanta Polski na 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wokalista, który pojedzie do Paryża zostanie wybrany w specjalnym wydaniu programu Szansa na Sukces.

W trzech odcinkach eliminacyjnych wystąpi łącznie 21 uczestników. W finałowym, czwartym odcinku, o zwycięstwo zawalczy troje najlepszych.

Pierwszy odcinek show Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 wyemitowano 5 września. Najlepsza okazała się Marysia Stachera, która przed jury wykonała przebój Eurowizji 2019 – Arcade – z repertuaru Duncana Laurence’a.

Roksana Węgiel pomylona z Viki Gabor. Chodzi o Eurowizję >> 

Marysia Stachera być może znajdzie się w finale polskich eliminacji do Eurowizji Junior 2021 ze swoim bratem. Grześ Stachera też wziął udział w Szansie na Sukces. Eurowizja Junior 2021. Jego występ mamy zobaczyć w 2. odcinku – 12 września. Uczestnicy zmierzą się z piosenkami z bajki Akademia Pana Kleksa.

Marysia Stachera – Eurowizja Junior 2021. Kim jest?

Marysia Stachera mieszka w Domaszowicach, niedaleko Kielc. Jej pasją jest nie tylko śpiew, lecz także gra na wiolonczeli oraz pianinie. Finalistka eliminacji do Eurowizji Junior 2021 ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zajęła m.in. II miejsce na Międzynarodowym Konkursie Wiolonczelowym w Pradze.

Marysia też fotografuje i żegluje. W internecie możemy znaleźć informację, że w sporcie zdobywa czołowe lokaty w zawodach rangi wojewódzkiej.

Te gwiazdy reprezentowały Polskę na Eurowizji! Wiedzieliście o tym? >>

Grześ Stachera – The Voice Kids, informacje

Brata Marysi Stachery możecie znać z programu The Voice Kids. Chłopiec, jako 10-latek, brał udział w trzeciej edycji, należał do drużyny Cleo.

Muzyka to nie jedyna dziedzina, którą zajmuje się Grześ. Kandydat na reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2021 wędkuje i fotografuje ptaki. W The Voice Kids rodzice Grzesia Stachery zdradzili, że dodatkowo ich syn gra na fortepianie, tańczy i uprawia karate.

Rodzeństwo Stachera walczy o Eurowizję Junior 2021 jeszcze z dziewiętnastoma młodymi artystami. Wśród nich jest Sara Egwu-James – zwyciężczyni The Voice Kids 4.

Sara Egwu-James zwyciężczynią The Voice Kids 4. Ma głos jak Whitney Houston! >> 

Eurowizja Junior 2021: informacje

Przypomnijmy, że 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 19 grudnia w słynnym centrum La Seine Musicale w Paryżu.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.