Reklama
placeholder
News

Eurowizja Junior 2023: głosowanie. Jak oddać głos na Polskę i Maję Krzyżewską lub innego faworyta?

Eurowizja Junior 2023: głosowanie. Jak oddać głos na Polskę i Maję Krzyżewską lub innego faworyta?

fot. youtube.com/@junioreurovision

Reklama
Reklama
placeholder

W niedzielę 26 listopada 2023 roku w Nicei odbędzie się finał konkursu Eurowizji Junior. Polskę reprezentować będzie Maja Krzyżewska z utworem I Just Need A Friend. Gdzie i kiedy można oddawać głosy na poszczególnych reprezentantów?

Maja Krzyżewska: I Just Need A Friend – tekst polskiej piosenki [Eurowizja Junior 2023] >>

Od kiedy można głosować w Eurowizji Junior?

Przypominamy, że podczas finału zobaczymy zmagania reprezentantów z 16 krajów. Usłyszymy artystów z Hiszpanii, Malty, Ukrainy, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Macedonii Północnej, Estonii, Armenii, Polski, Gruzji, Portugalii, Francji, Albanii, Włoch, Niemiec i Holandii.

Eurowizja Junior 2023: która będzie Polska? Kolejność występów w konkursie >>

Głosowanie odbędzie się w dwóch przedziałach czasowych. Pierwszy z nich rozpocznie się w piątek 24 listopada o 20:00, a zamknie w niedzielę 26 listopada o 15:59. Drugi przedział czasowy to tylko 15 minut po finale konkursu.

Czy można zagłosować na Maję Krzyżewską z Polski?

W przypadku Eurowizji Junior można oddawać głosy na reprezentanta swojego kraju. Głosy widzów będą stanowiły połowę finalnej oceny wykonawcy – druga połowa oceny to werdykt jury. Głosowane jest darmowe, odbywa się on-line poprzez stronę vote.junioreurovision.tv >>.

Jak głosować w Eurowizji Junior?

Jak już wspomnieliśmy, pierwsze okno do głosowania otwiera się w piątek o 20:00, a zamknie w niedzielę, tuż przed rozpoczęciem finału. Aby oddać głos, należy wejść na podaną wyżej stronę do głosowania. Pojawi się tam nagranie z przeglądem wszystkich występów, które trzeba obejrzeć. Następnie można wybrać trójkę faworytów, którzy naszym zdaniem powinni wygrać. WAŻNE — trzeba wskazać 3 artystów, w przeciwnym razie głos jest nieważny.

Wraz z rozpoczęciem finału głosowanie się zamyka. Ponownie będzie można zagłosować dopiero po zakończeniu wszystkich występów. Drugie okno do głosowania będzie otwarte tylko przez 15 minut!

Wszystkich widzów zachęcamy do głosowania!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama