News

Ewa Farna miała koronawirusa. „Ja już po covidzie”

Ewa Farna miała koronawirusa. „Ja już po covidzie”

Fot. Instagram.com/ewa_farna93

Ewa Farna miała koronawirusa. Piosenkarka poinformowała o tym na Instagramie w dość nietypowy sposób.

Edyta Górniak wyjedzie z Polski? „Będziemy musieli się pożegnać” >> 

Niestety pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Choroba dotyka też gwiazdy, które często informują o tym swoich fanów i proszą ich o ostrożność. Jak się okazało,COVID-19 przeszła też Ewa Farna. Niedawno wokalistka napisała post, w którym żartobliwie wspomina o objawach zakażenia. 

Ewa Farna była zakażona koronawirusem

Na profilu @ewa_farna93 pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy męża artystki – Martina Chobota – i ich rocznego syna Artura. Na fotce obserwują jeden z budynków w czeskiej Pradze.

Ciekawe uczucie, zwiedzać Pragę szarą, zamkniętą -  bezludzie tam, gdzie zawsze są tony turystów…. Cieszę się na Święta, a Wy bądźcie czujni, bo jeszcze małe niespodzianeczki będę dla Was miała. Małe, ale miłe – zapowiedziała piosenkarka.

W dalszej części wpisu Ewa Farna dodała, że przeszła koronawirusa. 27-latka z poczuciem humoru odniosła się do jego symptomów. 

Mam nadzieję, że u Was dobrze? Ja już po covidzie. Poznasz tak, że przewijanie dzieciaka jest zupełnie spoko! – czytamy.

Ewa Farna bardzo schudła. 'Hejterzy nie będą mieli o czym pisać' >> 

Fani Ewy Farnej w komentarzach życzyli jej dużo zdrowia.

Przyłączamy się do nich! 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.