News

Ewelina Lisowska jako Wiz Khalifa. Teraz jej GROŻĄ

Ewelina Lisowska jako Wiz Khalifa. Teraz jej GROŻĄ

fot. YouTube.com/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska / fot. Instagram.com/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska wcieliła się niedawno w Wiz Khalifa w jednym z talent show. Od tamtej pory wokalistka dostaje groźby od fanów. O co chodzi?

Ksiądz Tymoteusz Szydło nie dotarł do swojej parafii. Co się stało? >> 

Ewelina Lisowska – Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ewelina Lisowska jest uczestniczką 12. edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W każdym odcinku wokalistka wciela się w największe gwiazdy muzyki, nie tylko z Polski, lecz także z zagranicy. Do tej pory Lisowska "była" już m.in. Korą, Malumą, Kylie Minogue i Rihanną. Najwięcej emocji wzbudziła jej ostatnia metamorfoza w amerykańskiego rapera Wiza Khalifę.

Ewelina Lisowska jako Rihanna! Zobacz ten wykon >> 

Ewelina Lisowska dostaje groźby

Po emisji ostatniego odcinka programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na Ewelinę Lisowską spadła fala krytyki. Artystka dostaje groźby m.in. od internautów ze Stanów Zjednoczonych, którzy jej charakteryzację uznali za tzw. blackface, czyli styl teatralnego makijażu, który odwołuje się do  stereotypowych wyobrażeń na temat osób o czarnym kolorze skóry. Przez niektórych blackface jest uznawany za obraźliwy i rasistowski.

Po tym jak Ewelina Lisowska przebrała się za Wiz Khalifa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wokalistka dostaje wiadomości, w których internauci życzą jej i jej rodzinie śmierci, a nawet grożą piosenkarce, że ją zgwałcą (!!!).

Magda Bereda chce odejść z TzG? Dlaczego? >> 

Ewelina Lisowska zdecydowała, że skomentuje całą sytuację na Instagramie. 

(...) Twierdzą, że to blackface, że to obraźliwe i że jestem rasistką. Ludzie masowo wchodzą na mój profil, wyzywają mnie od rasistowskich świń (…)  Nie jestem złym człowiekiem, więc nie pozwolę się obrażać. Nie chcę tej negatywnej energii. Nie jestem rasistką. Nikogo z tego tytułu nie wyśmiałam, nie obraziłam, nie zabiłam, nie prześladowałam, więc proszę mi tego nie zarzucać – powiedziała na InstaStory.

Gwiazda podkreśliła też, że w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy wcielają się w czarnoskórych wokalistów, ale w tym przypadku nie ma mowy o blackface, czyli naśmiewaniu się z artystów o innym kolorze skóry czy innych rasistowskich zachowaniach. Chodzi jedynie o jak najwierniejsze odwzorowanie ich postaci.

Ewelina Lisowska zablokowała możliwość komentowania postów na Instagramie. 

Polski raper nie żyje. Miał 30 lat >> 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy występ uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo spotyka się z taką krytyką. W 2018 roku z podobnymi zarzutami co Ewelina Lisowska spotkał się Boogie, czyli Bogumił Romanowski, który odegrał rolę Drake’a.

W związku z negatywnymi komentarzami już rok temu Telewizja Polsat wydała oświadczenie, w którym podkreśliła, że celem programu jest jak najwierniejsze odwzorowanie (wokalne, ruchowe i wizualne) wylosowanych przez uczestników postaci, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego.

(...) Intencją każdego uczestnika programu TTBZ, a także całej produkcji, zawsze jest wierne odzwierciedlenie występu, a także oddanie hołdu muzycznego artystom, który dla nas jako odbiorców muzyki, tak samo jak dla Was, jest najważniejszy – czytamy.

Przypominamy, że tego typu groźby, które otrzymuje wokalistka to w większości groźby karalne.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prawda, że jestem cute? ? @wizkhalifa @twojatwarzbrzmiznajomo

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To już dzisiaj ? Wiz Khalifa w @twojatwarzbrzmiznajomo ?? Nie przegap !

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jutro 5 odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo ?

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

5 odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo już w tę sobotę! Moje kolejne wcielenie to @kylieminogue ?

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W najbliższą sobotę w programie @twojatwarzbrzmiznajomo zamienię się w @maluma ? Jesteście ciekawi tej metamorfozy?

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy Widzowie, jesteśmy ogromnie zaskoczeni ilością komentarzy dotyczących ostatniego występu Boogiego w roli Drake'a w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Polska edycja programu, odbierana jako wzorcowa dla innych krajów, zawsze stara się pokazywać nie tylko fantastyczne i jak najbliższe oryginałom występy, ale równie ważny jest dla nas, jak i dla artystów biorących udział w show, charytatywny cel programu. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to show rozrywkowy, a jego intencją jest jak najbardziej precyzyjne odtworzenie wizerunku i występu znanych i cenionych artystów. Ta idea znana jest na całym świecie. Producentom programu jak i uczestnikom wszystkich dotychczasowych edycji, w tym Boogiemu, przyświeca jeden cel - jak najwierniej odwzorować (wokalnie, ruchowo i wizualnie) wylosowane przez siebie postacie, którymi są artyści polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. Nad czym czuwa sztab profesjonalistów, którzy przygotowują artystów do wykonania utworu. Przez lata, do tej zabawy dołączali najlepsi artyści w Polsce, którzy stworzyli legendarne role sceniczne jak Kasia Skrzynecka jako Tina Turner, Agnieszka Włodarczyk - Michael Jackson, Mariusz Totoszko - Stevie Wonder, Natalia Szroeder - Whitney Houston, Kacper Kuszewski -Missy Elliott czy Aleksandra Szwed jako Beyonce. W 7. odcinku najnowszej, 10. edycji postać Jasona Derulo brawurowo odtworzył Rafał Szatan, co docenił sam Derulo gratulując mu występu i zapraszając Rafała za kulisy swojego koncertu w Polsce. Intencją każdego uczestnika programu TTBZ, a także całej produkcji, zawsze jest wierne odzwierciedlenie występu, a także oddanie hołdu muzycznego artystom, który dla nas jako odbiorców muzyki, tak samo jak dla Was, jest najważniejszy. #oswiadczenie @lobuzagram #drake #ttbz #polsat @polsatofficial

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj