News

Ksiądz Tymoteusz Szydło nie dotarł do swojej parafii. Co się stało?

Ksiądz Tymoteusz Szydło nie dotarł do swojej parafii. Co się stało?

Fot. screen Instagram.com/matteoz87_profilo2/szydlo.beata

Ksiądz Tymoteusz Szydło nie dotarł do swojej parafii. Co się dzieje z synem byłej premier Beaty Szydło?

Śnieg w październiku 2019! Kiedy pierwsze opady? >> 

Beata Szydło: rodzina, dzieci, syn

Beata Szydło od 1987 roku jest żoną Edwarda Szydło, który z wykształcenia jest historykiem. Małżeństwo ma dwóch synów - starszego Tymoteusza i młodszego Błażeja. Starszy syn byłej premier jest księdzem - w 2017 roku przyjął święcenia kapłańskie.

Tymoteusz Szydło był księdzem w diecezji bielsko-żywieckiej, a wcześniej pełnił posługę w parafii w Buczkowicach. Od sierpnia 2019 roku miał pracować w parafii w Oświęcimiu, jednak się w niej nie pojawił. Okazuje się, że ksiądz Tymoteusz dwa miesiące temu - po dwóch latach posługi kapłańskiej - wziął bezterminowy urlop. 

Zmiana czasu: jesień 2019. Kiedy przestawiamy zegarki? >> 

Ksiądz Tymoteusz Szydło – powód urlopu

Dlaczego Tymoteusz Szydło przebywa na urlopie? Tego oficjalnie nie wiadomo. Mówi się, że syn Beaty Szydło przeżywa kryzys wiary lub nie radzi sobie z popularnością spowodowaną działalnością polityczną  jego matki. W mediach pojawiły się też szokujące infomacje, że ksiądz Tymoteusz spodziewa się dziecka z 16-letnią dziewczyną.

Holandia zmienia nazwę! To już oficjalne >> 

Ksiądz Tymoteusz Szydło – oświadczenie prawnika

We wtorek, 22 października, pełnomocnik rodziny Szydło – Maciej Zaborowski – przekazał mediom kolejne oświadczenie, w którym poinformował, że plotki na temat rzekomej przyczyny urlopu księdza Tymoteusza Szydło są „całkowicie nieprawdziwe i zniesławiające”. Treść oświadczenia opublikował na Twitterze dziennikarz Radia ZET – Mariusz Gierszewski.

(…) W szczególności całkowicie nieprawdziwa jest informacja, że ksiądz Tymoteusz został ojcem. Dodać należy, że powód urlopu ma charakter prywatny i nie będzie komentowany publicznie. Wyrażamy głęboką nadzieję, że zostanie to uszanowane – czytamy.

Wizy do USA zniesione. Kiedy polecimy do Stanów bez zezwolenia? >> 

Maciej Zaborowski zaznaczył, że w stosunku do wszystkich osób oraz podmiotów rozpowszechniających dalej powyższe kłamstwa niezwłocznie kierowane będą do sądów prywatne akty oskarżenia oraz powództwa cywilne o ochronę dóbr osobistych”.

Prośba rodzeństwa Szydło do mediów

Rodzina Szydło chce uniknąć rozgłosu. Przypominamy, że we wrześniu Tymoteusz, Błażej oraz Beata Szydło (synowa byłej premier) za pośrednictwem swojego prawnika wydali oświadczenie, w którym proszą media o uszanowanie ich prywatności.

(…) Nasze działania stanowią przedmiot komentarzy i ocen dedykowanych m.in. przez internautów, w tym niejednokrotnie w bardzo obraźliwej formie. To wszystko odbija się negatywnie na naszym życiu prywatnym. (…) Informacje te, a niejednokrotnie także plotki, dotyczą szczegółów m.in. tak doniosłych dla nas wydarzeń jak ślub czy inne ważne uroczystości rodzinne. Powyższym artykułom prasowym niejednokrotnie towarzyszy także publikacja zdjęć z naszym wizerunkiem, na którą nigdy nie wyrażaliśmy zgody. (…) Chcemy po prostu spokojnie pracować, żyć i nie stanowić zainteresowania dla świata mediów oraz opinii publicznej – cytują pismo portale.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Priest Ksiądz Tymoteusz Szydło #KsiądzTymoteuszSzydło#priest#post#newpost#poland

Post udostępniony przez Matteo Zepponi (@matteoz87_profilo2)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piękne uroczystości w #Katowice w ramach obchodów 100-lecia Powstań Śląskich.

Post udostępniony przez Beata Szydło (@szydlo.beata)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj