News

Magda Bereda chce odejść z TzG? Dlaczego?

Magda Bereda chce odejść z TzG? Dlaczego?

Fot. Instagram.com/magdabereda

Magda Bereda chce odejść z Tańca z Gwiazdami? Youtuberka została zapytana przez dziennikarza o ewentualną rezygnację z programu. 

Miley Cyrus poznała „tylko jednego faceta z jajami”. Nie chodzi o męża >> 

Od jesieni 2019 roku po raz dziesiąty w telewizji Polsat możemy oglądać Taniec z Gwiazdami. Jedną z uczestniczek programu została youtuberka – Magda Bereda. 23-latka tańczy w parze z Kamilem Kuroczko.

Niestety Magda Bereda nienajlepiej radzi sobie na parkiecie. W każdym odcinku youtuberka musi się zmierzyć z ogromną krytyką jurorów i bardzo niskimi notami. Mimo wszystko Bereda przechodzi do kolejnego etapu Tańca z Gwiazdami dzięki głosom widzów.

Magda Bereda: wiek, Instagram, chłopak. Co wiemy o wokalistce? >> 

Niedawno dziennikarz portalu Plejada zapytał Magdę Beredę czy honorowo wycofałaby się z udziału w programie Taniec z Gwiazdami i dała tym samym szansę innym uczestnikom na zdobycie Kryształowej Kuli.

To ciekawe rozwiązanie i w sumie też się nad tym zastanawiam (…) – odpowiedziała blogerka.

Camila Cabello o rozstaniu z Shawnem Mendesem: „Kiedy zamierzałeś mi o tym powiedzieć?!” >> 

Czy to znaczy, że Magda Bereda dobrowolnie odejdzie z tanecznego show? Fani youtuberki mogą być spokojni. Magda co prawda powiedziała, że myśli nad rezygnacją, ale później dodała:

(…) To jest program i dzięki moim widzom jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Należy im się szacunek i po prostu musimy dawać z siebie jeszcze więcej.

Wygląda na to, że Magda Bereda wcale nie zamierza się poddawać i dalej będziemy mogli obserwować jak radzi sobie w roli tancerki. 

Magda Bereda - TzG - odcinek 25 października

Wsparcie fanów szczególnie przyda się Magdzie Beredzie i Kamilowi Kuroczko przy okazji najbliższego odcinka Tańca z Gwiazdami. W piątek 25 października z programu odpadną aż dwie pary!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6 odcinek 10 edycji @tanieczgwiazdami za nami, a co więcej - był to 100 odcinek w historii całego programu. ?To zaszczyt wystąpić w tak ważnym pięknym momencie. Jeszcze niedawno myślałam, że moje muzyczne marzenia to tylko mydlana bańka, która zaraz pęknie - teraz tworzę swoją wymarzoną płytę. Niedawno byłam pewna, że nigdy nie zatańczę. Potem, że odpadniemy w pierwszych odcinkach - teraz jesteśmy coraz bliżej finału ? Chyba jeszcze to wszystko do mnie nie dociera. Z odcinka na odcinek chce się więcej, od siebie wymaga się więcej. Mimo tylu łez, wstaję i walczę dalej. Gdyby nie Wy, to tej szansy do walki w ogóle by nie było, dlatego jestem Wam ogromnie wdzięczna i wierzę, że uda nam się w tym programie jeszcze trochę potańczyć, bo aktualnie - mimo zmęczenia - czuję, że jest to jeden z najpiękniejszy momentów w moim życiu i nie chcę, by to się kończyło ? A tango zatańczyła dla Was para nr 4 - @kamilkuroczko i Magda Bereda ?❤️

Post udostępniony przez Magda Bereda ♪ (@magdabereda)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To teraz ja tak oficjalnie ?? Zatańczę z naprawdę utalentowanym i wrażliwym @kamilkuroczko. Czuję, że podczas tej przygody sporo się od siebie nauczymy. Choć do tej pory nie mam pojęcia co skusiło mnie do tego, że powiedziałam stanowcze „tak”... wyszło to prosto z serducha. Nigdy wcześniej nie sądziłam, że mogłabym stanąć na parkiecie i zatańczyć. Nikt nie zdaje sobie sprawy jakie to trudne, kiedy codziennie muszę pokonać samą siebie. I pokonuję. Małymi kroczkami. Tańczę. Spełniam to marzenie. Rozbijam na kawałki ten głupi kompleks z dzieciństwa, kiedy to chodziłam na zajęcia taneczne i nigdy mi nie szło. Bo już w głowie małej dziewczynki była blokada. Był brak poczucia wartości i brak pewności siebie. A do tego wrażliwość, która wcale tu nie pomagała. Strasznie się cieszę, że mogę tu to napisać i się tym z Wami podzielić. Nawet, jeśli choć jedna osoba powie sobie, że skoro Magda dała radę pokonać siebie, to ja też dam - to będę niesamowicie szczęśliwa. ?✌? Trzymajcie za nas kciuki! Zdradzę też Wam w sekrecie, że chciałabym, by ta przygoda trwała jak najdłużej. A to dlatego, że emocje, które wywołuje taniec, których jeszcze trochę się boję sprawiają, że czuję coś pięknego. Coś, czego jeszcze też nie potrafię opisać, ale znajdę to i się z Wami podzielę. ??

Post udostępniony przez Magda Bereda ♪ (@magdabereda)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

to kto leci ze mną na jakiś basen? ? wpadnijcie też na story, bo będzie się działo ?

Post udostępniony przez Magda Bereda ♪ (@magdabereda)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zaczynamy! 100 odcinek @tanieczgwiazdami ?? // • makijaż - @muabyduiwel ? • włosy - @tukeip ??‍♀️

Post udostępniony przez Magda Bereda ♪ (@magdabereda)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj