News

Facebook wprowadza nową funkcję. Jak działa Watch Together?

Facebook wprowadza nową funkcję. Jak działa Watch Together?

Fot. Wikimedia Commons/Simon3

Facebook wprowadza nową funkcję. Co to jest, jak działa i jak korzystać z opcji Watch Together?

Dlaczego Z Kamerą u Kardashianów znika z anteny? Powodów jest kilka >>

Watch Together na Facebooku – co to jest i jak włączyć?

Niedawno Facebook ogłosił wprowadzenie funkcji Watch Together, która z założenia ma służyć do oglądania filmów z rodziną i znajomymi.

Jak podają portale, nowa opcja jest dostępna w czasie połączeń wideo, a jej celem jest umożliwienie wspólnego przeżywania filmów, nawet jeśli nie możemy spotkać się osobiście.

Co zrobić, żeby skorzystać z Watch Together na Facebooku? Trzeba rozpocząć połączenie wideo albo  stworzyć pokój na Messenger Rooms. Później trzeba „pociągnąć palcem do góry”, żeby  mieć dostęp do nowej funkcji. Teraz wystarczy wybrać film, który chcemy obejrzeć.

Większość materiałów w Watch Together na Facebooku jest krótkich, jednak, jak czytamy na stronie tabletowo.pl, w wybranych regionach portal Marka Zuckerberga udostępnia filmy, seriale i programy telewizyjne. Polscy użytkownicy na tak szeroką ofertę muszą jeszcze poczekać.

Facebook udostępnia aplikację do rozmów wideo. Przebije konkurencję? >> 

Watch Together na Facebooku – od kiedy? 

Funkcja Watch Together ma być wprowadzona w Messengerze i Messenger Rooms na urządzeniach mobilnych na iOS i Androida w tym tygodniu (14-20 września 2020 roku) i ma być dostępna na całym świecie. 

Watch Together może cieszyć się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników Facebooka. Na stronie messengernews.fb.com czytamy, że „codziennie na Messengerze odbywa się ponad 150 milionów rozmów wideo, a ponad 200 milionów filmów jest wysyłanych przez aplikację”.

Będziecie korzystać z Watch Together?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.