Reklama
placeholder
News

Lizak opowiedział o kulisach rozstania z Fagatą. ‚Mi to przeszkadzało…’

Lizak opowiedział o kulisach rozstania z Fagatą. ‚Mi to przeszkadzało…’

fot. Instagram: @piotr_lizakowski / @fagataaa

Reklama
Reklama
placeholder

Piotr ''Lizak'' Lizakowski w czerwcu 2024 roku potwierdził, że nie jest już z Agatą ''Fagatą'' Fąk. Influencer oraz zawodnik MMA niedawno zdradził kulisy rozstania w jednym z wywiadów. 

Nie da się ukryć, że Fagata planowała wspólną przyszłość z Piotrem ''Lizakiem'' Lizakowskim. To właśnie o nim śpiewa w piosence Osobowości Dwie, w której wyznaje: ''Chciałabym mieć z nim dziecko. Albo od razu pięć''. Fagata w niedawnej rozmowie z Szalonym Reporterem stwierdziła jednak, że jej były partner w odróżnieniu od niej ''nie jest jeszcze gotowy na to, aby zaangażować się w związek''. Internauci nie musieli długo czekać na odpowiedź Lizaka. Na początku lipca 2024 roku influencer przyjął zaproszenie Żurnalisty, w którym odniósł się do rozstania i zdradził, czy miał problem z tym, że Fagata zarabia na erotycznej platformie społecznościowej.

Fagata rapuje dla hejterów. Nowa piosenka Jechanka Po Bandzie >>

Lizak o rozstaniu z Fagatą i jej koncie na OnlyFans

Fagata od dawna nie ukrywa, że korzysta z OnlyFans. Influencerka zdradziła swoim obserwatorom, że na publikowaniu swoich zdjęć i filmów na platformie dla dorosłych jest w stanie zabrobić nawet 200 tysięcy złotych miesięcznie. Żurnalista w wywiadzie z byłym partnerem influencerki postanowił zapytać go, czy w trakcie związku nie przeszkadzało mu to, że Fagata zarabia w ten sposób. Lizak nie ukrywał, że działalność Fagaty na OlnyFans poniekąd była jednym z powodów ich rozstania. Stwierdził też, że nigdy nie robił Fagacie zdjęć przeznaczonych na platformę, ani ich nie oglądał:

Nie, ani nie oglądałem. Ona się mnie pytała, czy chcę dostęp, ale nie chciałem tego widzieć. Dla mnie to jest nic dobrego, sodomia i oby młode dziewczyny w to nie wchodziły, bo to nie jest nic dobrego. Agata podjęła taką decyzję, jaką podjęła. Mi to przeszkadzało, mi to się nie podobało i to też gdzieś tam był jakiś bodziec.

Fagata ROZSTAŁA SIĘ z partnerem. Piotr 'Lizak' Lizakowski zabrał głos >>

Przypominamy, że Lizak ogłosił rozstanie z Fagatą na swoim kanale nadawczym. W wiadomości do fanów stwierdził: ''nie jesteśmy razem, ale nikt nikogo nie zdradził, nie ma między nami złości, mamy normalne relacje, jak dorośli ludzie i to jest tyle w temacie''.

Cały wywiad Lizaka u Żurnalisty znajdziecie poniżej:

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama