Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus – Flowers to odpowiedź na przebój Bruno Marsa. Posłuchajcie tych fragmentów

Miley Cyrus – Flowers to odpowiedź na przebój Bruno Marsa. Posłuchajcie tych fragmentów

fot. YouTube.com/Miley Cyrus/Bruno Mars

Reklama
Reklama
placeholder

Singiel Flowers Miley Cyrus to zapowiedź nadchodzącej płyty artystki – Endless Summer Vacation – która ujrzy światło dzienne 10 marca 2023 roku.

Miley Cyrus – Flowers jest o Liamie Hemsworthcie? Dom z teledysku wybrała celowo >> 

Piosenka, w której Miley Cyrus przekonuje: Mogę kochać siebie lepiej niż ty, błyskawicznie stała się hitem. Słuchacze odnaleźli odniesienia zarówno w samym utworze, jak i w teledysku do zakończonego związku Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem. Przypomnijmy, że do rozwodu pary doszło w 2020 roku.

Za nieprzypadkową uznano też datę premiery Flowers. Piosenka pojawiła się 13 stycznia, czyli w dniu urodzin byłego męża wokalistki.

Shakira wspomniała o tych markach w dissie na Pique. Jest reakcja >>

Czujnym fanom nie umknął fakt, że tekst Flowers nawiązuje do piosenki When I Was Your Man Bruno Marsa z 2012 roku. To właśnie ten numer Liam Hemsworth miał zadedykować Miley Cyrus kiedy tworzyli parę. 

Miley Cyrus – Flowers vs. Bruno Mars – When I Was Your Man: odniesienia w tekście 

W When I Was Your Man Bruno Mars śpiewa: Powinienem kupować ci kwiaty, a u Miley Cyrus można usłyszeć: Mogę kupić sobie kwiaty sama.

Powinienem trzymać cię za rękę – to tekst z When I Was Your Man, na który Miley Cyrus zdaje się odpowiadać: Mogę trzymać się za swoją rękę.

W tekście u Bruno Marsa jest fragment: Powinienem był oddać ci wszystkie moje godziny. A u Miley Cyrus? Mogę rozmawiać ze sobą godzinami.

Bruno Mars śpiewa: Powinienem zabierać cię na każdą imprezę, bo wszystko czego chciałaś to tańczyć. We Flowers u Miley Cyrus jest: Mogę sama wziąć się do tańca.

Sami sprawdźcie. Obie piosenki znajdziecie niżej. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama