Reklama
placeholder
News

Fame MMA 19: Diablo nie zawalczy. Nowy przeciwnik Tańculi już znany

Fame MMA 19: Diablo nie zawalczy. Nowy przeciwnik Tańculi już znany

fot. Instagram: @famemmatv

Reklama
Reklama
placeholder

Krzysztof ''Diablo'' Włodarczyk miał zawalczyć z Arkadiuszem Tańculą na nadchodzącej gali FAME MMA 19. Niedługo przed planowaną walką sportowiec zrezygnował jednak ze swojego udziału w gali. Kto zastąpi go w oktagonie?

Fame MMA 19: Diablo jednak nie zawalczy w oktagonie? Promotor boksera wydał oświadczenie >>

Fame MMA 19: Diablo zrezygnował z walki. Kto go zastąpi?

Gala FAME MMA 19 odbędzie się 2 września 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Niedługo przed walką na jaw wyszły zaskakujące informacje na temat walki Krzysztofa ''Diablo'' Włodarczyka. Według promotora sportowca, jego walka miała zostać ogłoszona przez FAME MMA bez jego zgody. Organizatorzy gali zaprzeczyli jednak tym słowom, twierdząc, że Diablo zgodził się na swój udział w nadchodzącym wydarzeniu. Poza tym miał  dobrowolnie wziąć udział w sesji zdjęciowej oraz rozpocząć przygotowania do walki. Organizatorzy FAME MMA stwierdzili w oficjalnym oświadczeniu, że nie mają zamiaru zmuszać Diablo do udziału w gali. 

Boxdel wyzwał Malika Montanę. Będzie walka włodarzy na FAME MMA 20? >>

W środę 2 sierpnia 2023 roku organizatorzy FAME MMA ogłosili, że po rezygnacji Krzysztofa ''Diablo'' Włodarczyka, nowym przeciwnikiem Arkadiusza Tańculi został Amadeusz ''Ferrari'' Roślik. Na profilu FAME MMA na Instagramie pojawiło się zdjęcie zaktualizowanej karty walk: 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama