Reklama
placeholder
News

Fame MMA 19: wyniki walk. Kto wygrał w oktagonie?

Fame MMA 19: wyniki walk. Kto wygrał w oktagonie?

fot. Instagram: @famemmatv

Reklama
Reklama
placeholder

Gala Fame MMA 19 odbyła się w sobotę 2 września 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Co się działo podczas wydarzenia i kto wygrał walki?

Fame MMA 19: karta walk. Są niespodzianki i dodatkowa walka >>

Fame MMA 19 - co się działo?

Na gali Fame MMA 19 jako pierwsi zawalczyli Natan ''Bóg Estetyki'' Marcoń i Mariusz “Hejter” Słońskim. Pojedynek po zaledwie półtorej minuty zakończył się wygraną pierwszego z zawodników. Bóg Estetyki zwyciężył walkę przez techniczny nokaut. Następną walką był pojedynek pomiędzy Dominiką Rybak oraz Klaudią “Sheeyą” Kołodziejczyk. Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężyła go Sheeya. Walka pomiędzy Przemysławem Szyszką i Norbertem Daszkiewiczem zakończyła się wygraną drugiego z zawodników. Jako następni w oktagonie zawalczyli Piotr ''Tybori'' Tyburski i Tomasz ''Zadyma'' Gromadzki. Przez techniczny nokaut to Tomasz ''Zadyma'' Gromadzki zwyciężył walkę. Tybori odniósł kontuzję w pierwszej rundzie po tym, jak kopnął swojego przeciwnika. Zawodnik najprawdopodobniej doznał złamania śródstopia przez co musiał zostać wyniesiony z oktagonu na rękach. 

Jako następni w oktagonie zmierzyli się Kuba Nowaczkiewicz i Robert Karaś oraz Marcin ''Polish Zombie'' Wrzosek i Piotr “Szeli” Szeliga. Pierwsza z walk zakończyła się wygraną Kuby Nowaczkiewicza, który pokonał Roberta Karasia na punkty. Drugą z walk przez techniczny nokaut wygrał Marcin ''Polish Zombie'' Wrzosek. Walka Sebastiana Fabijańskiego  i Marcina ''Filipka'' Marcinka dobiegła końca po zaledwie 47 sekundach. Sebastian Fabijański został znokautowany przez swojego rywala i musiał opuścić oktagon na noszach. 

Jako następni zawalczyli Alberto Simao i Paweł ''Księżniczka'' Tyburski. Pojedynek zakończył się wygraną Trybulskiego, który pokonał swojego rywala przez techniczny nokaut. Podobnie zakończyła się walka pomiędzy Franciszkiem ''Franio'' Rusieckim i Marcinem ''Xayoo'' Majkutem, którą przed czasem w drugiej rundzie zwyciężył drugi z zawodników. Po walce Xayoo ogłosił, że na najbliższej gali zawalczy z będzie Marcinem ''Rafonixem'' Krasuckim. Walka wieczoru pomiędzy Dariuszem Tańculą i Amadeuszem ''Ferrarim'' Roślikiem zakończyła się wygraną Arkadiusza Tańculi. 

Sebastian Fabijański na noszach po 47 sekundach walki. Wideo z FAME MMA >>

Fame MMA 19: wyniki - kto wygrał?

Nazwiska wygranych są zaznaczone pogrubioną czcionką. 

  • Natan ''Bóg Estetyki'' Marcoń - Mariusz “Hejter” Słoński 
  • Dominika Rybak - Klaudia ''Sheeya'' Kołodziejczyk
  • Przemysław Szyszka - Norbert Daszkiewicz 
  • Piotr “Tybori” Tyburski - Tomasz ''Zadyma'' Gromadzki 
  • Kuba Nowaczkiewicz - Robert Karaś 
  • Marcin ''Polish Zombie'' Wrzosek - Piotr “Szeli” Szeliga 
  • Sebastian Fabijański - Marcin ''Filipek'' Marcinek 
  • CO-MAIN EVENT 2: Alberto Simao - Paweł ''Księżniczka'' Tyburski
  • CO-MAIN EVENT 1: Franciszek ''Franio'' Rusiecki - Marcin ''Xayoo'' Majkut
  • MAIN EVENT: Arkadiusz Tańcula - Amadeusz “Ferrari” Roślik 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama