Reklama
placeholder
News

Sebastian Fabijański na noszach po 47 sekundach walki. Wideo z Fame MMA

Sebastian Fabijański na noszach po 47 sekundach walki. Wideo z Fame MMA

fot. Instagram: @famemmatv

Reklama
Reklama
placeholder

Gala Fame MMA 19 odbyła się w sobotę 2 września 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Sebastian Fabijański zawalczył z Marcinem ''Filipkiem'' Marciniakiem i został znokautowany w kilkanaście sekund. Jak wyglądała ich walka?

Fame MMA 19: wyniki walk. Kto wygrał w oktagonie? >>

Fame MMA 19: Sebastian Fabijański znokautowany przez Marcina ''Filipka'' Marciniaka [WIDEO]

Podczas gali Fame MMA 19 Sebastian Fabijański musiał opuścić oktagon na noszach. Artysta został znokautowany przez Marcina ''Filipka'' Marciniaka po zaledwie 47 sekundach od rozpoczęcia pierwszej rundy. Sebastian Fabijański niedługo przed walką odniósł się do pojedynku z Wacławem "Wac Toja" Osieckim, który miał miejsce na gali Fame MMA 17. Aktor został wtedy znokautowany przez swojego rywala w 35 sekund. Sebastian Fabijański zapowiedział w mediach społecznościowych, że podczas swojej kolejnej walki zrobi to, czego nie udało mi się zrobić za pierwszym razem. Choć Fabijański zaatakował swojego rywala już w pierwszych sekundach pojedynku, Marcin ''Filipek'' Marciniak szybko oddał mu licznymi ciosami. Jeden z nich okazał się na tyle silny, że Sebastian Fabijański padł na deski. Mimo że udało mu się wstać, zaraz potem okazało się, że doznał kontuzji kolana i nie mógł kontynuować walki. 

Marcin Najman znów z ekspresowym nokautem. Po jakim czasie padł na deski? >>

Marcin ''Filipek'' Marciniak udzielił następującego komentarza niedługo po walce  z Sebastianem Fabijańskim:

Duży szacunek dla Fabijańskiego. Trafił mnie tym lewym sierpem. Była na mnie duża presja. Myślałem, że jak przegram to dam sobie spokój z freakami, ale nie.

Walkę Sebastiana Fabijańskiego i Marcina ''Filipka'' Marciniaka na gali Fame MMA 19 możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama