News

Fame MMA 7: jest nowa data gali!

Fame MMA 7: jest nowa data gali!

Fot. Wikimedia Commons/Fame MMA

Kiedy Fame MMA 7? Jest nowa data gali! Zobaczcie co już wiadomo na temat kolejnej edycji wydarzenia.

Kim jest Filip Zabielski z Fame czy Shame? [WIEK, INSTAGRAM] >>

Ostatnia gala Fame MMA odbyła się 28 marca 2020 roku w Częstochowie. Walką wieczoru był pojedynek między Kamilą „Zusje” Smogulecką a Martą Linkiewicz. LinkiMaster wygrała. Z powodu pandemii koronawirusa, show zorganizowano w wersji studyjnej, bez udziału publiczności.

Fame MMA 7: data, miejsce. Co z publicznością?

Już kilka dni po Fame MMA 6 pojawiły się pierwsze doniesienia na temat kolejnej odsłony gali. Mówiło się, że prawdopodobnie Fame MMA 7 odbędzie się w październiku 2020 roku. Później podawano datę 22 sierpnia.

Ostatecznie Fame MMA 7 odbędzie się 5 września 2020 roku. Taką informację przekazał na Instagramie Wojciech Gola, czyli jeden z pomysłodawców federacji. Miejsce Fame MMA 7 nie jest jeszcze znane.

Czy publiczność będzie mogła wziąć udział w Fame MMA 7? Wszystko zależy od sytuacji epidemicznej w kraju. Jak czytamy na stronie mma.pl, jeśli impreza nie będzie mogła zostać zorganizowana z udziałem widzów, Fame MMA zrobi kolejną edycję studyjną.

Stuu odszedł z Teamu X? Julia Kostera odpowiada >>

Fame MMA 7: karta walk. Popek zawodnikiem

Do Fame MMA 7 zostało jeszcze trochę czasu, ale już wiadomo, że w oktagonie będą walczyć m.in. Adrian Polański i Amadeusz „Ferrari” Roślik oraz Kamil Hassan i Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. Oba pojedynki to rewanże.

To niemal pewne, że w Fame MMA 7 wystąpi też Popek. Portret Pawła Ryszarda Mikołajuwa pojawił się już m.in. na profilu @famemmatv. Raper nagrał też krótkie wideo, w którym zdradził, że dołączył do federacji.

Witam wszystkich. Zacznę od podziękowań dla włodarzy KSW – Maćka Kawulskiego i Martina Lewandowskiego – za to, że mogłem być częścią wielkiego planu KSW, wielkiej legendy. Ale mój czas w KSW dobiegł końca, więc podpisałem umowę z FAME MMA. Niedługo zobaczycie moją pierwszą walkę w FAME MMA, czyli zawodowy freak fighter powrócił! – powiedział raper.

Jeszcze nie wiadomo z kim zmierzy się Popek Monster, ale już teraz mówi się, że pojedynek z jego udziałem będzie walką wieczoru.

Czekacie na Fame MMA 7? Kto powinen być przeciwnikiem Popka? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FAME MMA 7 już 5 września! 🥊 Team @adrianpolak czy Team @amadeuszferrari ? 🔥

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mma #freakfight #idzienowe #welcome

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ram pam pam... 😎🔥 #welcome #popekmonster #famemma

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj